niedziela, 31 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pożar budynku po szkole Maciuś w Szczecinie

Pożar budynku po szkole Maciuś w Szczecinie

Pożar budynku po szkole Maciuś w Szczecinie
Data publikacji: 2019-11-07 15:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-09 08:56
Wywietleń: 2205 426489

Dwa zastępy straży pożarnej gasiły w czwartek pożar w dawnym budynku Szkoły Podstawowej nr 54 zwanej Maciusiem, przy ulicy Edmunda Bałuki w Szczecinie.

Jak poinformowano nas w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, paliły się tu nieczystości. Pożar nie był duży. Obecnie już zakończyła się akcja gaśnicza. Na czas jej trwania zamknięty został przejazd ulicą Bałuki w okolicach dawnej szkoły.

(m)

Fot. Ryszard Pakieser

Pożar budynku po szkole Maciuś w Szczecinie Pożar budynku po szkole Maciuś w Szczecinie Pożar budynku po szkole Maciuś w Szczecinie Pożar budynku po szkole Maciuś w Szczecinie Pożar budynku po szkole Maciuś w Szczecinie Pożar budynku po szkole Maciuś w Szczecinie

Komentarze

Dzinka
Szkoda że zamykamy szkoły przedszkola żłobki a budujemy kościoły na potęgę by klecha miał co jeść a szkole można spalić bo wyburzenie jest większym kosztem niż spalenie i posadzić o to bezdomnych Polak potrafi
2019-11-09 02:37:31
ruina
Trzeba to wyburzyć i postawić nowy budynek
2019-11-08 10:58:59
JanKowalski
Zagnieździły się tam lumpy i bydło z ulicy póki była tam ochrona nic się nie działo teraz gołym okiem widać że doszło do dewastacji ciekawe co będzie jak menele podpalą go na serio i ogień zacznie hulać po kolejnych budynkach kwartału kto za to odpowie?
2019-11-08 08:04:09
Zgaduj - zgadula
Juz za Zimo na po-dpalanie Lasow... to przeniesiono sie na po-dpalanie budynkow...?/?
2019-11-08 00:07:08
@PRAWO
Masz prawo korzystać ze słownika ortograficznego, więc je wykorzystaj. Są tam też wyjaśnione zasady interpunkcji.
2019-11-07 22:04:25
PRAWO
A gdzie jest paragraf prawny egzekwowania UTRZYMYWANIA W STANIE NIE ZAGRAZAJACYM SPOLECZNEGO BEZPIECZENSTWA czyzby zapomniano o Tym? ktos ten teren i objekt posiada i placi zobowjazania za niego do m.Szczecin i NIE tylko- to tu NALEZY uderzyc finansowo-karnie ale skutecznie!!!!! i ODEBRAC a dac KTO w r e s z c i e zrobi porzadek z tym syfem.
2019-11-07 18:43:00
Ad. Robert
Miasto już chyba ten teren sprzedało.
2019-11-07 16:32:55
:-)
Pożar budynku - czytam w tytule. Pożar w budynku - czytam w pierwszym zdaniu. Pożar nie był wielki - napisano pod koniec komunikatu. To jak było - płonął budynek czy dymiło się z jednego okna? :-))))
2019-11-07 16:31:35
Robert
Kiedy wreszcie miasto wyburzy ten syf?
2019-11-07 15:16:47