Sobota, 02 grudnia 2023 r. 
-3 szczecin
REKLAMA

Powstanie film o Olku Dobie

Data publikacji: 26 października 2016 r. 20:24
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:19
Powstanie film o Olku Dobie
 

Powstanie film o Aleksandrze Dobie. W środę w Starostwie Powiatowym podpisano umowę z producentem - Emma Production.

Dokumentalna produkcja będzie nosić tytuł "Na fali - Ballada o Olku Dobie". Jej reżyserem będzie Krzysztof Paweł Bogocz. Film przedstawi wizerunek policzanina wielopłaszczyznowo - jako człowieka, kajakarza, turystę żyjącego w przyjaźni z naturą, promującego proekologiczne zachowania i alternatywne formy wypoczynku na łonie natury.

Na środowym podpisaniu umowy ws. filmu obecny był Aleksander Doba z żoną Gabrielą, przedstawiciel producenta - Daniel Macuk. Obecni także byli przedstawiciele Zarządu Powiatu w Policach oraz pracownicy Wydziału Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.

- Olek Doba to wybitny polski podróżnik, mieszkaniec Powiatu Polickiego. Dwukrotnie samotnie przepłynął Atlantyk kajakiem. Cieszymy się, że możemy być partnerem filmu "Na fali - Ballada Olku Dobie" - powiedział podczas spotkania Andrzej Bednarek, starosta policki.

Po podpisaniu umowy, Aleksander Doba pokroił tort ze swoim wizerunkiem.

Premiera filmu na nastąpić w wiosną przyszłego roku. A tak o tej produkcji napisali jej twórcy: "Nasza opowieść utrzymana jest w konwencji kina drogi i stanowi zapis podróży, jaką Aleksander Doba odbył wraz z reżyserem filmu". "Zamysłem reżysera jest nadanie całości bajkowego, balladowego charakteru". (kl)

Na zdjęciu: Umowa podpisana, firm o Aleksendrze Dobie będzie gotowy wiosną.

Fot.: Mateusz Frąckowiak

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Leon
2016-10-27 14:11:41
Cały Doba cała dobę!!!
leon69
2016-10-27 07:58:45
Jak zwykle odezwały się lokalne matołki, zamiast cieszyć się że mamy w regionie tak znamienitą postać która promuje zachodniopomorskie to osiołki które w życiu jedyny wysiłek włożyły w klepanie głupot w internecie opluwają i ujadają. A ja życzę powodzenia w tworzeniu dokumentu bo historia pokazuje że tego typu filmy doskonale wpisują się w historię wielkich postaci. POWODZENIA i życzę wszystkiego dobrego PANIE OLKU !
roger
2016-10-26 22:10:42
kto zagra? fidel castro! podobny i tak samo nudny
Filmowiec
2016-10-26 21:20:53
To będzie hit!!!! po pierwsze wielopłaszczyznowo po drugie kajakarz na drodze to już brzmi fajnie bo jak napisano będzie to film w konwencji kina drogi, mam jeszcze pytanie, Kto zagra Olka Dobę?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA