Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Potrącenie na Bramie Portowej (akt. 1)

Data publikacji: 25 października 2016 r. 09:27
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:18
Potrącenie na Bramie Portowej
 

Powoli wraca normalność w komunikacji miejskiej w Szczecinie po porannym potrąceniu pieszego, który próbował przebiec przez jezdnię na wysokości pasa autobusowo-tramwajowego od strony przystanku dla tramwajów linii 7 i 8.

Wypadek spowodował wstrzymanie ruchu w obu kierunkach, tj. ul. Wyszyńskiego do mostu Długiego i od mostu Długiego do centrum. Wymusił zmiany tras tramwajów linii 2, 7 i 8, które przez dłuższy czas musiały kursować objazdami, a konkretnie te skłądy, które utknęły na lewobrzeżu i nie mogły jechać dalej do pętli przy ul. Turkusowej. Na czas ustalania okoliczności zdarzenia prze policję  i służby ZDiTM zablokowany PAT omijały również autobusy linii pospiesznych.

- O godz. 9.31 udało się odblokować PAT i tramwaje wracają na swoje stałe trasy, ale trochę czasu jeszcze potrwa nim wszystko wróci do normy - poinformowała Hanna Pieczyńska, rzeczniczka prasowa ZDiTM.

(MIR) 

***

Autobus linii A potrącił we wtroek rano przechodnia na wysokości przystanków tramwajowych w okolicy Bramy Portowej w Szczecinie. Na miejscu pracuje policja. Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się liczyć z utrudnieniami na tej trasie. Jak informuje dyżurny ruchu Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego tramwaje linii nr 2 i 7 kierowane są do pętli przy ul. Potulickiej, a tramwaje linii nr 8 zawracają w kierunku Gumieniec przez pl. Żołnierza Polskiego i pl. Rodła, a dalej ul. Matejki do Bramy Portowej.

(isz)

Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA