Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Poszukiwany wpadł do studzienki

Data publikacji: 23 marca 2016 r. 15:24
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:48
Poszukiwany wpadł do studzienki
Fot. Robert Stachnik (arch.)  

W nietypowy sposób wpadł w ręce policji poszukiwany mężczyzna. 28-latek wpadł najpierw do… studzienki kanalizacyjnej. Kiedy nie mógł się z niej wydostać, jego kompan zaalarmował policję.

Do tego zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę (23 marca) w Darłowie. Mężczyźni szli ulicą. W pewnym momencie towarzysz 28-latka stracił go z oczu. Okazało się, mężczyzna wpadł do niezabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej. Nie mógł się z niej wydostać, wtedy jego kolega postanowił zadzwonić na policję.

Na miejsce wypadku pojechał patrol, od razu powiadomiono także strażaków. Wyposażeni w specjalistyczny sprzęt strażacy wyciągnęli mężczyznę na powierzchnię.

28-latek nie odniósł poważnych obrażeń. Ale...

– Podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Prokuratura poszukiwała 28-latka celem ustalenia jego miejsca pobytu – relacjonuje mł. asp. Kinga Stopa z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie.

Po wykonaniu policyjnych czynności mężczyzna został zwolniony do domu.

(żan)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@Dryja
2016-03-24 06:54:54
Odpowiedzialny za pokrywy na studzienkach nie został wylegitymowany, ale dostanie nagrodę za pomoc w schwytaniu poszukiwanego. Więcej takich studzienek!!!
Dryja
2016-03-23 21:25:50
Wpadł do niezabezpieczonej studzienki i został wylegitymowany. Czy odpowiedzialny za pokrywy na studzienkach w Darłowie też został wylegitymowany?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA