wtorek, 16 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego

Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego (akt. 2)

Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego
Data publikacji: 2018-04-15 11:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:38
Wywietleń: 2457 322869

W niedzielę (15 kwietnia) odbyło się posiedzenie aresztowe w sprawie Stanisława Gawłowskiego. Przed budynkiem Sądu Rejonowego zgromadzili się politycy i sympatycy PO. Chcą dać w ten sposób wsparcie dla szefa zachodniopomorskiej struktury Platformy Obywatelskiej. Wśród tych polityków byli między innymi posłowie Sławomir Nitras i Bartosz Arłukowicz. Uczestnicy zgromadzeni przynieśli transparenty, na których widnieją hasła takie jak "Nie ulegajcie presji PiS", "Wolne sądy", "Sędziowie, odwagi", "Nie ulegajcie naciskom Ziobry".

Roman Giertych, mecenas Stanisława Gawłowskiego sprawę komentował tak: - Mieliśmy niedziele handlowe, a teraz za PiSu mamy niedziele aresztowe.

Bardzo podobnych słów użył Stanisław Gawłowski gdy został wyprowadzony z sali rozpraw przez zamaskowanych funkcjonariuszy CBA.

Gawłowski ma postawionych 5 zarzutów w tym 3 o charakterze korupcyjnym. O tym czy polityk zostanie aresztowany sąd zadecyduje dzisiaj po godzinie 18. 

(as)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego Posiedzenie sądu ws. Gawłowskiego

Komentarze

Czyli ze : Grudzien 1970 i na pl. Zolnierza - nie poszedl na marne...
Ojj... nawet i Marszalek "Wspiera i PO-piera" pytanie tylko Kogo i Co ????? Ale jaja: w bylym budynku KW PZPR, po ponad 47 latach rozpatrywalo sie dzisiaj tj. 15.04.2018 roku, na razie 5 Zarzutow..... wobec Przedstawiciela Parti PO-stkomunistycznej !!
2018-04-15 22:11:50
Anty PO
Jeszcze na wolności?
2018-04-15 17:03:06
"koń" który mówi
- "koń" który mówi, mówi; "... a teraz za PiSu mamy niedziele aresztowe.".."Koń" powinien wiedzieć iż są terminy na odbiór immunitetów, terminy na przedstawienie zarzutów, oskarżenia, "chowanie do schowka"....Wczoraj kolega "konia" (Sławek Neumann) mówił;-"Według Platformy, prok. Witold Grdeń kontynuował swoje czynności i postawił zarzuty posłowi, pomimo złożonego w Sejmie wniosku o reasumpcję głosowania ws. uchylenia immunitetu Gawłowskiemu. Platforma wystąpiła z wnioskiem o wszczęcie postępowania przygotowawczego ws. prokuratora."...."Koń i przyjaciele" czekają aż "kaczyści" zrobią błąd w sprawie PO_litycznej..... Staszek bajał;"Zakładałem, że PiS wycofa się z pomówień"
2018-04-15 15:50:40
ktos
Szkoda ze atekow nie wystaeili i mjw razem z duklanowskim i jojem
2018-04-15 15:37:40
Do archiwum
Wspierają,bo na tym polega koleżeńskość, pomoc w każdej sytuacji życiowej.
2018-04-15 15:24:16
@archiwum Staszka
Masz takie wiadomości o "kwitach" i przekrętach-zgłoś na policję lub do prokuratora. Za nieujawnianie takiej wiedzy jest kryminał. Za pomówienia-też! Więc pustaku PiSdzielczy - zdecyduj za co chcesz kiblować...
2018-04-15 15:19:27
Do inż Socha
To czy są podstawy to jedno, ważniejsze czy są racjonalne dowody na zastosowanie tego przepisu.
2018-04-15 15:14:53
inż, SOCHA
jeśli są podstawy prawne do osadzenia w areszcie, to jaki temat, zamknąc i prowadzić postępowanie tyle.
2018-04-15 14:49:15
@M71
A TY JESTEŚ TAK WIELKI JAK ROMAN ? Ile 194 cm , 216 ?Pisiory juz cię mają i skażą ?
2018-04-15 14:29:09
Archiwum Staszka.
Czy wiecie dlaczego tylu znanych działaczy Platformy broni Staszka Gawłowsiego ? Bo Staszek ma "kwity " na nich wszystkich. Gdyby Staszek zacząłby mówić co wie o wszystkich przekrętach w PO to byłby koniec tej partii. Jak myślicie , kto płaci Giertychowi kilkaset tysięcy za obronę Staszka ?
2018-04-15 14:16:19
k
Zwolnić , a krzywdy wynagrodzić - moze jakiś gustowny , markowy zegarek .
2018-04-15 14:11:27
M71
Wiadomo.Pisiorowy sąd każdego skaże bo tak chce kurdupel z warszawy
2018-04-15 14:09:08
Ben
Zgłosił się,bo zostałby i tak doprowadzony,ale w kajdankach !
2018-04-15 14:03:20
Wsparcie?
To są obrzydliwe polityczne naciski na sąd!
2018-04-15 13:55:41
Jak kraść, to grubo
Szczecińskie "wolne" sądy są łaskawe dla przedstawicieli "elity". Nic mu nie zrobią.
2018-04-15 12:18:48
.
Przecież dzisiaj wolna niedziela a sądy pracują.
2018-04-15 11:58:01
Jarun
Posiedzi, skruszeje, nie będzie taki hardy. A za brak skruchy dołożyć mu z roczek. Roman mu nie pomoże. Wyjdzie na człowieka.
2018-04-15 11:52:12
Dziwne...
...to. Sam sie zglosil. Matactwo? Chyba za pozno Wysoki Sadzie.
2018-04-15 11:28:09