środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Polskie LNG rozdaje pieniądze

Polskie LNG rozdaje pieniądze

Polskie LNG rozdaje pieniądze
Data publikacji: 2015-10-05 09:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 1961 26084
Dwadzieścia osób przyszło na spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami spółki Polskie LNG w sprawie Funduszu Wspierania Inicjatyw Lokalnych. Na razie wpłynęło niewiele wniosków o dofinansowanie miejskich przedsięwzięć, ale wkrótce się to zmieni. Zgłoszenia można przesyłać do 30 października.

Radą służyły Anna Starosta oraz Aleksandra Jampolska. Padały pytania m.in., jakie wnioski mają największe szanse oraz czy możliwe jest wsparcie podmiotów spoza Świnoujścia, które realizują przedsięwzięcia w kurorcie. Przedstawicielki spółki odpowiedziały, że wsparcie dla wnioskodawcy spoza świnoujskich wysp jest możliwe, a szansa na akceptację wniosku zależy od kilku czynników.

– Najlepiej, żeby projekt obejmował jak największą liczbę osób i miał długofalowy zasięg. Ważna jest również unikalność projektu i możliwość dofinansowania z innych źródeł. Dodatkowe punkty mogą być za partnerstwo. W zeszłym roku gorzej oceniane były proste wnioski o zakup sprzętu – mówiła A. Jampolska z Polskiego LNG. ©℗

Cały artykuł w poniedziałkowym "Kurierze Szczecińskim"

Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: Spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami spółki Polskie LNG w sprawie Funduszu Wspierania Inicjatyw Lokalnych

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie