środa, 12 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Polityk PO o zmarłym wojewodzie

Polityk PO o zmarłym wojewodzie

Polityk PO o zmarłym wojewodzie
Data publikacji: 2016-08-14 15:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:12
Wywietleń: 1027 148638

Arkadiusz Marchewka, poseł Platformy Obywatelskiej: Wiadomość o śmierci pana wojewody Piotra Jani bardzo mnie zaskoczyła i zasmuciła. Pracowaliśmy ze sobą jako szczecińscy radni. Pomimo tego że często różniliśmy się politycznie, zapamiętam go jako człowieka życzliwego i otwartego, po prostu: przyzwoitego. Zdarzało się, że po zakończeniu oficjalnych spotkań podchodził do mnie, podawał rękę, pytał, co u mnie. Gdy został wojewodą, w jednym z komentarzy stwierdziłem, że był jednym z najprzyzwoitszych polityków PiS-u spośród tych, których znam. Potwierdzam, że był lubiany nie tylko w gronie polityków swojej formacji. Pracowaliśmy razem w Komisji Inicjatyw Społecznych. Zazwyczaj starał się dążyć do kompromisu, stawiał kompromis ponad doraźne spory. 

Not. (as)

 

Komentarze

ajednak
lud smoleński znowu w natarciu nie uszanują zmarłego niby-ich człowieka. żałosne. Pan Marchewka wypowiedział się przyzwoicie, ale Pis tylko umie wyć i gwizdać.Widać "dobra zmiana " sypie się, kasy brakuje knuja kogo by tu jeszcez okraść aby starczyło na 500+
2016-08-15 16:36:47
Z
Ludzie opanujcie emocje. Marchewka komentuje bo ktoś go o to prosi. Was nikt nie prosi wiec włączcie TVP i bądźcie dalej zadowoleni ;-)
2016-08-15 13:04:56
RP
Ta marchewka jest akurat beznadziejna.
2016-08-15 00:13:59
obserwator
Znalazł się kumpel... Marchewka. Aruś nie bądź śmieszny i wytrzyj kaszkę mannę z brody.
2016-08-14 22:11:38
Marchewka jak zwykle z dużą klasą
Brawo
2016-08-14 22:02:42
ona
a co to za wielki polityk p. Marchewka? Z tego co pamiętam, walczył jak lew, aby tylko wejść do polityki. Co takiego sobą reprezentuje, nie mam pojęcia.
2016-08-14 20:54:41
miki
według Marchewki był najprzyzwoitszym z polityków PiS-u. Ciekawe, co sądzi o tych nieprzyzwoitych?
2016-08-14 19:12:40
asd
Zmarł człowiek a pan poseł robi wycieczki w stronę partii zmarłego.Ot cała zdegenerowana PO.
2016-08-14 18:26:52
czytelnik
@bb trochę kultury przy takiej sytuacji. Pewnie jesteś sługusem PiS ale opanuj emocje bo człowiek zmarł!
2016-08-14 18:02:10
bb
Marchewka na każdy temat. Ale podlizywanie się Kuriera...