Poniedziałek, 04 grudnia 2023 r. 
-3 szczecin
REKLAMA

Policz się z cukrzycą

Data publikacji: 10 stycznia 2016 r. 14:59
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:40
Policz się z cukrzycą
 

Jednym z elementów finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczecinie był happening biegowy „Policz się z cukrzycą”.

Przed nami kolejne wydarzenia, takie jak między innymi „Korowód serce” oraz „Światełko do nieba”. Hasło tegorocznej edycji to „Mierzymy wysoko”.

Finał w naszym mieście ma trwać do g. 21. Większość imprez odbywa się przed budynkiem TVP Szczecin.

(as)

Fot. R.STACHNIK

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

AldonaBARTEL, Szczecin
2016-01-11 11:18:03
_________________________________ PRZY CUKRZYCY WAŻNYM JEST, ABY DOSTOSOWAĆ ODŻYWIANIE DO TABEL Z TZW. NISKIMI WĘGLOWODANAMI: Są to węglowodany, które po spożyciu podnoszą poziom cukru we krwi maksymalnie do 26% wzrostu, czyli nie nadwyrężają trzustki. Jemy niskotłuszczowo, 0% negatywnych toksyn, energetyczne węglowodany wyłącznie nie przekraczające po spożyciu dozwolonej granicy; czyli 26% wzrostu. Pokarmy o właściwym doborze białek, oraz co niezmiernie istotne, nie zawierające toksyn spowalniających i zatruwających nasze organizmy. CHORUJĄC NA CUKRZYCĘ POWINNIŚMY ZATEM, REALIZOWAĆ DIETĘ: Wg tzw. NISKICH WĘGLOWODANÓW TJ. DO 26% WZROSTU, i nie chodzi bynajmniej o ilość czy o to, że są cukry proste lub złożone. Chodzi o to, aby klasyfikować węglowodany wg wzrostu poziomu cukru jaki powodują we krwi po spożyciu. Nie uwzględniają tego wymienniki ww węglowodanowe, które pokazują wyłącznie ilości węglowodanów jako ilości, a nie uwzględniają jakości. TABELE; DOZWOLONE ORAZ ZAKAZANE DOPEŁNIAJĄ WŁAŚCIWEJ IDENTYFIKACJI PRAWD PRZYRODNICZYCH: Dostosowanie się do tabel zalecane i dozwolone pozwala w 2-3 dni ustabilizować poziom cukru we krwi i nie jest to trudne. (Max. 30 dni). PAMIĘTAJMY, ŻE POZIOM CUKRU WE KRWI NIE PODNOSI ANI POWIETRZE, ANI WODA MINERALNA, LECZ ZJADANE WĘGLOWODANY: Taki sposób odżywiania jest skuteczny i warto go zastosować od zaraz. Ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego. ____________________________________

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA