Poniedziałek, 25 września 2023 r. 
21 szczecin
REKLAMA

Wystartowała Orkiestra [FILM] (akt. 1)

Data publikacji: 10 stycznia 2016 r. 12:26
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:40
Wystartowała Orkiestra
 

W Szczecinie rozpoczął się dwudziesty czwarty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Większość imprez odbywa się przed budynkiem TVP Szczecin przy ul. Niedziałkowskiego.

Na uczestników czeka wiele atrakcji – m.in. gra miejska, ekspozycje służb mundurowych, koncerty. Zebrane dziś pieniądze zostaną przeznaczone na oddziały pediatryczne oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

(as)

Film i fot. R.STACHNIK

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Typowo po polsku
2016-01-10 14:51:58
Trzeba zrobić" zryw lub powstanie",żeby coś uzyskać :)) Koszty tego pseudoprzedsięwzięcia są równe lub przewyższają jego efekt końcowy. Przykład : Jest nas ok.38mln. każdy podatnik ( tak jak 1% od PIT) mógłby przeznaczyć dowolną kwotę nawet 1 zł co już dałoby ten sam efekt finansowy lub więcej ! Bez tego "cyrku" zaangażowanych środków , ochrona , prąd, sceny , artyści , prowizje od reklamy w mediach , czas antenowy w TV to NIC NIE JEST ZA DARMO !!!! i na końcu wychodzi Owsiak ze swoją świtą która z tego żyje przez cały rok i się podnieca... Każdy europejczyk : Niemiec , Francuz, Hiszpan , Czech itp. dobrowolnie opodatkowałby się na 1 zł NO ALE PRZECIEŻ NIE POLAK ......

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA