Środa, 06 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Policjanci z Pyrzyc zapobiegli tragedii

Data publikacji: 19 lutego 2019 r. 13:48
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:33
Policjanci z Pyrzyc zapobiegli tragedii
 

Policjanci z Pyrzyc zapobiegli tragedii. Powstrzymali mężczyznę przed samobójczym skokiem z wiaduktu na drogę ekspresową. 

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach otrzymał informację o mężczyźnie, który stoi za barierką ochronną na wiadukcie drogi S3 i próbuję popełnić samobójstwo - informuje mł. asp. Marcelina Pałaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. - Dzięki szybkiej reakcji policjantów asp. Kamila Węgielnika oraz mł.asp. Michała Lewandowskiego mężczyźnie nic się nie stało i został przetransportowany do szpitala na obserwację.

Dyżurny KPP w Pyrzycach otrzymał informację, że na wiadukcie drogi szybkiego ruchu mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo - informuje mł. asp. Marcelina Pałaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. - Policjanci ruchu drogowego od razu pojechali na miejsce zdarzenia. Mundurowi musieli działać szybko, ponieważ mężczyzna stał za barierką ochronną i wychylał się na drogę S3.

Funkcjonariusze - asp. Kamil Węgielnik oraz mł.asp. Michał Lewandowski,  zaczęli rozmawiać z mężczyzną.

- W trakcie prowadzonej rozmowy młody mężczyzna wyraźnie mówił, że ma dość życia i musi w końcu to skończyć - relacjonuje mł. asp. Marcelina Pałaszewska. - Spokój policjantów  i umiejętność prowadzenia takiej rozmowy, spowodowały, że udało im się podejść do mężczyzny na tyle blisko, by, wykorzystując jego nieuwagę, chwycić go za odzież i wciągnąć z powrotem na bezpieczną stronę drogi.

Szybka i zdecydowana reakcja policjantów pozwoliła zapobiec tragedii i uratować życie 22–latkowi. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala specjalistycznego celem dalszej obserwacji.

(a)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

chciał czy nie
2019-02-19 20:09:07
mógł spaść i zrobić krzywdę komuś kto by tą droga jechał a biorąc pod uwagę prędkość to mielibyśmy kilka niewinnych trupów
.
2019-02-19 17:00:20
Widocznie nie chciał, bo gdyby chciał, to by powiesił się na drzewie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA