piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Policjanci z Pyrzyc zapobiegli tragedii

Policjanci z Pyrzyc zapobiegli tragedii

Policjanci z Pyrzyc zapobiegli tragedii
Data publikacji: 2019-02-19 13:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:33
Wywietleń: 913 376424

Policjanci z Pyrzyc zapobiegli tragedii. Powstrzymali mężczyznę przed samobójczym skokiem z wiaduktu na drogę ekspresową. 

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach otrzymał informację o mężczyźnie, który stoi za barierką ochronną na wiadukcie drogi S3 i próbuję popełnić samobójstwo - informuje mł. asp. Marcelina Pałaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. - Dzięki szybkiej reakcji policjantów asp. Kamila Węgielnika oraz mł.asp. Michała Lewandowskiego mężczyźnie nic się nie stało i został przetransportowany do szpitala na obserwację.

Dyżurny KPP w Pyrzycach otrzymał informację, że na wiadukcie drogi szybkiego ruchu mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo - informuje mł. asp. Marcelina Pałaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. - Policjanci ruchu drogowego od razu pojechali na miejsce zdarzenia. Mundurowi musieli działać szybko, ponieważ mężczyzna stał za barierką ochronną i wychylał się na drogę S3.

Funkcjonariusze - asp. Kamil Węgielnik oraz mł.asp. Michał Lewandowski,  zaczęli rozmawiać z mężczyzną.

- W trakcie prowadzonej rozmowy młody mężczyzna wyraźnie mówił, że ma dość życia i musi w końcu to skończyć - relacjonuje mł. asp. Marcelina Pałaszewska. - Spokój policjantów  i umiejętność prowadzenia takiej rozmowy, spowodowały, że udało im się podejść do mężczyzny na tyle blisko, by, wykorzystując jego nieuwagę, chwycić go za odzież i wciągnąć z powrotem na bezpieczną stronę drogi.

Szybka i zdecydowana reakcja policjantów pozwoliła zapobiec tragedii i uratować życie 22–latkowi. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala specjalistycznego celem dalszej obserwacji.

(a)

Fot. policja

Komentarze

chciał czy nie
mógł spaść i zrobić krzywdę komuś kto by tą droga jechał a biorąc pod uwagę prędkość to mielibyśmy kilka niewinnych trupów
2019-02-19 20:09:07
.
Widocznie nie chciał, bo gdyby chciał, to by powiesił się na drzewie.
2019-02-19 17:00:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie