Czwartek, 22 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Zranił nożem przechodnia. Jest w areszcie

Data publikacji: 18 lutego 2019 r. 15:18
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:33
Zranił nożem przechodnia. Jest w areszcie
 

Dwudziestolatek ze Stargardu zranił nożem innego młodego mężczyznę. Został zatrzymany przez policję. Grozi mu do 10 lat więzienia. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło w minioną środę około godz. 22 na Osiedlu Zachód w Stargardzie. 20-letni stargardzianin zranił nożem (w okolicach twarzy) młodego mężczyznę. Na miejsce wezwano policję. 

Funkcjonariusze ustalili, że - podczas przechodzenia obok siebie po chodniku - mężczyźni trącili się barkami.

- Pomiędzy mężczyznami wywiązała się awantura, która szybko przerodziła się w bójkę - informuje st. asp. Krzysztof Wojsznarowicz z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. - Podczas szarpaniny jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i ranił poszkodowanego w okolicę twarzy, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.  

Policyjne działania bardzo szybko pozwoliły ustalić i zatrzymać sprawcę. Mężczyzna został zatrzymany następnego dnia w godzinach porannych.

Zatrzymany stargardzianin trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał łącznie 5 zarzutów, w tym 3 dotyczące uszkodzenia ciała połączone  z wybrykiem chuligańskim, oraz dwa dotyczące kierowania gróźb pozbawienia życia. Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie wnioskował do Prokuratora Rejonowego w Stargardzie o zastosowanie najsurowszego ze środków zapobiegawczych, a prokurator taki wniosek skierował do sądu. W efekcie 20–latek na dwa miesiące trafi do aresztu.

(a)

Fot. Policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

scyzoryk
2019-03-01 12:11:00
jestem z kielc i tak juz zostaniesz rozjechany
wer da
2019-02-19 11:07:42
Łapać i zamykać tych rezunów cholernych. Skąd ta moda na rezanie do nas przyszła ?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA