Czwartek, 30 marca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Policjanci odnaleźli samochód skradziony strażakom. Pomogła facebookowa grupa

Data publikacji: 04 lutego 2023 r. 09:47
Ostatnia aktualizacja: 06 lutego 2023 r. 08:48
Policjanci odnaleźli samochód skradziony strażakom. Pomogła facebookowa grupa
Skradziony samochód pożarniczy wrócił do właścicieli. Fot. Facebook Wypadki i pożary w Zachodniopomorskim  

Policji udało się odnaleźć samochód skradziony Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukowie Morskim. W jego namierzeniu pomogła facebookowa grupa Wypadki i pożary w Zachodniopomorskim.

Wszystko zaczęło się od informacji Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie o tym, że w piątek ok. godz. 17 druhowie z OSP Bukowo Morskie odkryli kradzież samochodu pożarniczego fiat ducato. Strażacy zamieścili zdjęcie pojazdu i podali jego numery rejestracyjne. Informacja została udostępniona w mediach społecznościowych, m.in. na grupie Wypadki i pożary w Zachodniopomorskim. Jak poinformował jej administrator, Adam Wójcik, około godz. 2 w nocy zadzwoniła do niego anonimowa osoba, która podała lokalizację skradzionego pojazdu. Administrator grupy przekaz tę informację dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Policjanci pojechali we wskazane miejsce i potwierdzili, że znajduje się tam poszukiwany pojazd.

"Po potwierdzeniu informacji od policjantów z KPP w Sławnie udałem się do miejsca w którym sprawca porzucił pojazd. Samochód stał w lesie. Policjanci prowadzili tam oględziny. Cieszę się, że za naszym pośrednictwem udało się odnaleźć pojazd druhów z Bukowa Morskiego. Dziękuję osobie, która mimo późnej pory zdecydowała się przekazać mi tą informację" - napisał Adam Wójcik.

Obecnie policjanci z KPP w Sławnie prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

(k)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Banda
2023-02-06 08:12:22
Kradną samochody , traktory ,koparki w rejonie pomorskim od dłuższego czasu i policja jest bezradna
To nie był
2023-02-04 14:22:30
Prezent dla bohaterskiej Ukrainy?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA