Środa, 19 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Policja poszukiwała ojca z dziećmi. Porwał swoje córki? (akt. 1)

Data publikacji: 30 września 2019 r. 11:46
Ostatnia aktualizacja: 01 października 2019 r. 01:56
Policja poszukiwała ojca z dziećmi. Porwał swoje córki?
 

Policja ze Stargardu poszukiwała mężczyzny, który w niedzielny wieczór uciekł w nieznanym kierunku z dwoma nieletnimi córkami.

Kierowca bmw pojawił się w niedzielę wieczorem na jednej z lokalnych stacji benzynowych. Inni jej klienci zauważyli, że prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu, próbowali go więc zatrzymać. Ten jednak dał "odpór" i odjechał z miejsca akcji, uderzając przy okazji w inny samochód. Na tylnej kanapie jego auta siedziały dwie nieletnie córki, o których zaginięciu powiadomiła minionej nocy matka. Auto zostało później porzucone w nocy w rejonie ulicy Bydgoskiej.

Na szczęście, jak się okazuje, dziewczynkom nic się nie stało i w poniedziałek koło południa całe i zdrowe wróciły one do domu. Ich ojciec musiał złożyć wyjaśnienia w tej sprawie. Czy zostanie zatrzymany i usłyszy zarzuty - na razie nie wiadomo.

(lbp)

 

Fot. źródło: Stoją! Stargard

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Hmm
2019-10-01 01:47:57
A dlaczego jako Ojciec musial je "rzekomo porywac" ?? Czy przepadkiem "Liga Kobiet jako Babskie Aniolki" nie zapedzily sie juz za daleko...??/!!
zenek
2019-09-30 13:37:19
Jak można porwać własne córki,to są jego dzieci ani cudze,czemu ma się ojców za zwyrodnialców ,jakby matki były lepsze .

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA