Poniedziałek 25 października 2021r. 
REKLAMA

Pokaż Świet(l)ny Szczecin, wygraj nagrody

Data publikacji: 2017-01-16 23:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:26
Pokaż Świet(l)ny Szczecin, wygraj nagrody
 

Za oknami zima w pełnej okazałości. Klimatu dodają przepiękne ozdoby świąteczne, które można znaleźć niemal w każdej części Szczecina. Doskonale prezentują się także na zdjęciach. Dlatego też ZUK i ZDiTM ogłaszają konkurs, w którym można wygrać noworoczne gadżety. Co zrobić aby wziąć w nim udział?

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego oraz Zakład Usług Komunalnych startują z noworocznym konkursem fotograficznym o nazwie Świet(l)ny Szczecin. Jaki należy spełnić warunek aby wziąć w nim udział? Trzeba zrobić zdjęcie wybranych przez siebie iluminacji świątecznych znajdujących się w Szczecinie i do 22 stycznia wysłać na adres konkurs@zuk.szczecin.pl. W mailu powinny znaleźć się również imię i nazwisko autora oraz numer kontaktowy.

Galeria wszystkich zdjęć znajdzie się 23 stycznia na profilu www.facebook.com/szczecin.eu, gdzie odbędzie się również głosowanie. Potrwa do 27 stycznia do godziny 14. Pięć zdjęć z największą ilością polubień otrzyma ufundowane przez ZUK i ZDiTM gadżety, m.in. kubki, kalendarze, pendrivy. O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo.

Regulamin konkursu dostępny jest poniżej: http://www.zuk.szczecin.pl/pliki/zuk2/File/Rgulamin%20konkursu_%C5%9Awiet(l)ny%20Szczecin.docx

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ