Czwartek 01 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Podziel się jedzeniem

Data publikacji: 2019-04-21 10:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Podziel się jedzeniem
 

Na święta kupujemy i przygotowujemy wiele przysmaków. Jeśli zostanie nam nadmiar wielkanocnych potraw, pamiętajmy, że można się tym podzielić z innymi. Na przykład za pośrednictwem Jadłodzielni Szczecin.

Wolontariusze Stowarzyszenia Jadłodzielnia Szczecin w lany poniedziałek 22 kwietnia będą mieć swoje stoisko podczas "Wiosennego Biegu Świątecznego" (Polana Sportowa Głębokie, od godz. 9.30 do 14) i tam można przynosić jedzenie, które chcemy przekazać. Przez święta i po nich można je również przynosić do ulicznych szafek na żywność, które stoją w trzech punktach miasta - ul. Nad Odrą 18 na Stołczynie, przy targowisku Manhattan niedaleko sklepu Netto (wejście od ul. św. Łukasza) oraz na Rynku w Zdrojach - ul. Młodzieży Polskiej 26. Na każdej szafce są tabliczki z informacją, jakie produkty możemy tam zostawiać. Żywnością można się dzielić i częstować także w dwóch lokalach Jadłodzielni Szczecin, przy ul. Żółkiewskiego 4 i na Ryneczku Kilińskiego (pawilon 65). Czynne będą w poświąteczny wtorek w godz. 11-17. 

Główna zasada – przekazujemy tylko to, co sami byśmy zjedli. Potrawy należy szczelnie zapakować (np. w słoiku, opakowaniu plastikowym, w folii) oraz opisać, co znajduje się w środku i kiedy zostało zapakowane.

(gan) 

Fot. Anna Gniazdowska

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA