Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Dzielimy się żywnością po świętach

Data publikacji: 2018-12-27 14:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:28
Dzielimy się żywnością po świętach
Akcja szczecińskiej Jadłodzielni pod hasłem „Nie wyrzucaj – podziel się!” w punkcie na ryneczku Kilińskiego Fot. Ryszard Pakieser  

Szczecinianie chętnie podzielili się żywnością po świętach. Do punktu przy ulicy Żółkiewskiego i placu Kilińskiego trafiło 27 grudnia dużo jedzenia, po które może przyjść każdy potrzebujący. Pierwsi już je odebrali. Z kolei ci, którzy mają jego nadmiar, mogą zostawić w tym miejscu niemal wszystkie produkty żywnościowe. Ograniczenie jest tylko jedno – jedzenie nie może być przeterminowane. 

Żywność można zostawić zarówno w Jadłodzielni przy ul. Żółkiewskiego 4, jak i w drugim punkcie – na rynku przy pl. Kilińskiego (pawilon 65). W czwartek obie Jadłodzielnie czynne będą do godz. 17, a w sobotę (29 grudnia) w godz. 9.30-12. Dodatkowo lokal przy ul. Żółkiewskiego będzie otwarty w piątek (28 grudnia) w godz. 9-17.

Oprócz tego żywność można zanosić także do szaf, które Jadłodzielnia rozstawiła w kilku punktach Szczecina – przy CHU Manhattan (niedaleko sklepu Netto) – czynna całą dobę, Stowarzyszeniu Stołczyn po Sąsiedzku (ul. Nad Odrą 18) – czynna non stop oraz przy Targowisku Zdroje (ul. Młodzieży Polskiej 26B) – czynna do godziny 18, później dary można przekazywać w portierni.

(p)

Na zdjęciu: Akcja szczecińskiej Jadłodzielni pod hasłem „Nie wyrzucaj – podziel się!” w punkcie na ryneczku Kilińskiego 

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA