Poniedziałek, 20 maja 2024 r. 
REKLAMA

Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany

Data publikacji: 10 listopada 2015 r. 09:44
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:33
Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany
 

Zachodniopomorscy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo dwóch osób, których ciała odkryto w poniedziałek w jednym z mieszkań na terenie Szczecina. 

 Informację o odnalezieniu dwóch ciał w mieszkaniu przekazał sąsiad. To on w poniedziałek rano wchodząc do mieszkania znajomego zobaczył ciała. Na miejsce od razu została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, policjanci kryminalni, z laboratorium kryminalistycznego i technicy policyjni. Na miejscu również pracowali prokuratorzy. 

- Do działania ruszyli też policjanci operacyjni, których głównym zadaniem było ustalić z kim ostatnio nieżyjące osoby się kontaktowały, kto ich odwiedzał i jak wyglądały ostatnie godziny ich życia. Dzięki tym ustaleniom mundurowi wpadli na trop młodego mężczyzny. Jak się okazało nie jest on mieszkańcem naszego województwa - informuje kom. Przemysław Kimon.

Informacje o poszukiwaniu, kryminalni  przekazali osobom, które mogły mieć wiedzę na temat sprawcy. Parę godzin później policjanci dowiedzieli się, że mężczyzna pojawił się w jednym ze sklepów na terenie Szczecina. Na miejsce pojechali umundurowani funkcjonariusze. Jadąc ulicą zauważyli poszukiwanego. 

 35-latek został zatrzymany, był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie jeszcze we wtorek usłyszy zarzut podwójnego zabójstwa, za który grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Mężczyzna był już w przeszłości notowany z przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. (k)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kara
2015-11-10 09:46:39
Jak to możliwe, że takie kreatury chodzą po tym świecie. Wyrok, jaki wymierzył tym ludziom, byłby chyba sprawiedliwy dla niego, prawda?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA