czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany

Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany

Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany
Data publikacji: 2015-11-10 09:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 2210 36514

Zachodniopomorscy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo dwóch osób, których ciała odkryto w poniedziałek w jednym z mieszkań na terenie Szczecina. 

 Informację o odnalezieniu dwóch ciał w mieszkaniu przekazał sąsiad. To on w poniedziałek rano wchodząc do mieszkania znajomego zobaczył ciała. Na miejsce od razu została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, policjanci kryminalni, z laboratorium kryminalistycznego i technicy policyjni. Na miejscu również pracowali prokuratorzy. 

- Do działania ruszyli też policjanci operacyjni, których głównym zadaniem było ustalić z kim ostatnio nieżyjące osoby się kontaktowały, kto ich odwiedzał i jak wyglądały ostatnie godziny ich życia. Dzięki tym ustaleniom mundurowi wpadli na trop młodego mężczyzny. Jak się okazało nie jest on mieszkańcem naszego województwa - informuje kom. Przemysław Kimon.

Informacje o poszukiwaniu, kryminalni  przekazali osobom, które mogły mieć wiedzę na temat sprawcy. Parę godzin później policjanci dowiedzieli się, że mężczyzna pojawił się w jednym ze sklepów na terenie Szczecina. Na miejsce pojechali umundurowani funkcjonariusze. Jadąc ulicą zauważyli poszukiwanego. 

 35-latek został zatrzymany, był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie jeszcze we wtorek usłyszy zarzut podwójnego zabójstwa, za który grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Mężczyzna był już w przeszłości notowany z przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. (k)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Komentarze

Kara
Jak to możliwe, że takie kreatury chodzą po tym świecie. Wyrok, jaki wymierzył tym ludziom, byłby chyba sprawiedliwy dla niego, prawda?
2015-11-10 09:46:39

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie