czwartek, 01 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany

Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany

Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany
Data publikacji: 2015-11-10 09:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 2296 36514

Zachodniopomorscy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo dwóch osób, których ciała odkryto w poniedziałek w jednym z mieszkań na terenie Szczecina. 

 Informację o odnalezieniu dwóch ciał w mieszkaniu przekazał sąsiad. To on w poniedziałek rano wchodząc do mieszkania znajomego zobaczył ciała. Na miejsce od razu została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, policjanci kryminalni, z laboratorium kryminalistycznego i technicy policyjni. Na miejscu również pracowali prokuratorzy. 

- Do działania ruszyli też policjanci operacyjni, których głównym zadaniem było ustalić z kim ostatnio nieżyjące osoby się kontaktowały, kto ich odwiedzał i jak wyglądały ostatnie godziny ich życia. Dzięki tym ustaleniom mundurowi wpadli na trop młodego mężczyzny. Jak się okazało nie jest on mieszkańcem naszego województwa - informuje kom. Przemysław Kimon.

Informacje o poszukiwaniu, kryminalni  przekazali osobom, które mogły mieć wiedzę na temat sprawcy. Parę godzin później policjanci dowiedzieli się, że mężczyzna pojawił się w jednym ze sklepów na terenie Szczecina. Na miejsce pojechali umundurowani funkcjonariusze. Jadąc ulicą zauważyli poszukiwanego. 

 35-latek został zatrzymany, był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie jeszcze we wtorek usłyszy zarzut podwójnego zabójstwa, za który grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Mężczyzna był już w przeszłości notowany z przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. (k)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Komentarze

Kara
Jak to możliwe, że takie kreatury chodzą po tym świecie. Wyrok, jaki wymierzył tym ludziom, byłby chyba sprawiedliwy dla niego, prawda?
2015-11-10 09:46:39

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie