Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Podejrzana o zabójstwo trafiła do aresztu

Data publikacji: 2020-04-17 06:52
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-17 06:52
Podejrzana o zabójstwo trafiła do aresztu
 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu zatrzymali 57-letnią mieszkankę gminy Wałcz, podejrzaną o zabójstwo. Do zdarzenia doszło kilka dni temu, podczas imprezy zakrapianej alkoholem. W prokuraturze kobieta usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej nawet dożywotnie więzienie.

Dyżurny jednostki w Wałczu otrzymał wieczorem zgłoszenie o tym, że w jedynym z mieszkań w gminie Wałcz, prawdopodobnie doszło do śmierci mężczyzny. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Znaleźli tam ciało 58-letniego mężczyzny.

W mieszkaniu przebywała 57-latka. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że chwilę wcześniej doszło między nimi do awantury podczas spożywania alkoholu.

Podejrzana kobieta została zatrzymana. Prokuratura Rejonowa w Wałczu wszczęła śledztwo. Przyczyną śmierci mężczyzny było uderzenie ostrym narzędziem w okolice klatki piersiowej. Sąd Rejonowy w Wałczu na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec 57-latki środek zapobiegawczy, w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Za przestępstwo zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(ip)

Fot. archiwum

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA