Środa 20 października 2021r. 
REKLAMA

Biesiada z nożownikiem. Napastnik w areszcie

Data publikacji: 2020-03-19 13:53
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-19 13:56
Biesiada z nożownikiem. Napastnik w areszcie
 

Podczas zakrapianego alkoholem spotkania towarzyskiego w Pyrzycach doszło do awantury. 49-letni mężczyzna zaatakował nożem swego starszego kompana. Zadał mu ciosy w brzuch i nogi. Z pomocą pospieszył policjant po służbie.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach został powiadomiony przez funkcjonariusza tamtejszej jednostki, iż na sąsiedniej posesji doszło do ugodzenia nożem. Będący w czasie wolnym od służby policjant usłyszał wołanie o pomoc i z nią pospieszył. Okazało się, że potrzebował jej 66-letni mężczyzna, który został zaatakowany nożem przez swojego kolegę.

Pyrzyccy policjanci ustalili, że podczas zakrapianego spotkania doszło do awantury pomiędzy współbiesiadnikami. Jeden z nich, 49-latek, sięgnął po nóż i zadał nim ciosy w brzuch oraz nogi starszego kompana. Ratownicy medyczni opatrzyli mu rany i odwieźli do szpitala.  

Sprawca został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. 49-letniemu mieszkańcowi powiatu pyrzyckiego przedstawiono zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Niewykluczona jest jednak zmiana kwalifikacji czynu - był już wcześniej karany (w tym przypadku może mu grozić 25 lat więzienia, a nawet kara dożywocia).

(ip)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ