Poniedziałek, 22 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Ofiarą była żona. Areszt dla zabójcy z Choszczna

Data publikacji: 08 marca 2020 r. 15:57
Ostatnia aktualizacja: 10 marca 2020 r. 12:43
Ofiarą była żona. Areszt dla zabójcy z Choszczna
 

Sąd Rejonowy w Choszcznie przychylił się do wniosku Prokuratury Okręgowej w Szczecinie i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, który zastrzelił swoja byłą żonę i zranił innego mężczyznę. Do tragedii doszło w czwartek (5 marca) w Choszcznie.

Decyzję o tymczasowym aresztowaniu na wniosek Prokuratury Okręgowej w Szczecinie podjął w sobotę po południu Sąd Rejonowy w Choszcznie. Mężczyźnie postawiono cztery zarzuty, w tym zabójstwo byłej żony, usiłowanie zabójstwa mężczyzny, dokonanie włamania oraz napaść i usiłowanie zabójstwa interweniujących policjantów.

Jak nas poinformowała prokurator Ewa Obarek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, mężczyzna przyznał się do trzech zarzutów. Nie przyznał się natomiast do czwartego, to znaczy napaści i usiłowania zabójstwa policjantów.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w czwartek w Choszcznie. Śledztwo w sprawie, ze względu na powagę i skutki przestępstwa, przejęła Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Zabójcę udało się ująć dopiero następnego dnia. Wiadomo, że w trakcie zatrzymania użyto broni.

Prokurator E. Obarek odmówiła odpowiedzi na pytanie dotyczące motywów zbrodni.

Do sprawy powrócimy. 

(r.c.)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

DO ABC
2020-03-08 17:40:51
A LEKI JUŻ BRAŁEŚ DZIŚ
abc
2020-03-08 16:15:00
Zgodnie z ideą sprawiedliwości społecznej nawet nie można go powiesić, bo powieszenie mordercy jest niehumanitarne.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA