piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Początek w czerwcu

Początek w czerwcu

Początek w czerwcu
Data publikacji: 2016-02-29 18:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:55
Wywietleń: 2116 121793

Jest już ustalony termin sądowej batalii zwolnionego dyscyplinarnie z pracy prezesa szczecińskiego ZWiK. Beniamin Chochulski walczy o przywrócenie do pracy.

Przypomnijmy - były prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji zrezygnował z tej funkcji w sierpniu ubiegłego roku. Ale "Kurier" ujawnił, że zanim podjął taką decyzję zamienił funkcję prezesa na stanowisko dyrektora ds. finansowych. Umowę podpisał na czas nieokreślony, z możliwością wypowiedzenia jej na własnych warunkach. Również finansowych - ewentualne odprawy wyniosłyby łącznie ok. 300 tys. zł.

Chochulski otrzymał dyscyplinarne wypowiedzenie z pracy we wrześniu ubiegłego roku. Ale złożył do sądu pozew o przywrócenie do pracy i odszkodowania za, jego zdaniem, niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę. Według nieoficjalnych informacji proces w tej sprawie ma się rozpocząć w połowie czerwca.

(dar)

Fot. R. Wojciechowski (arch.)

Komentarze

Meggie
Cwaniaczek jeszcze ma czelność podawac wodociagi do sądu!! Zaszył sie w Niemczech i się już nie pokazuje w Szczecinie, bo wie że jest tu spalony i to nie tylko u pracodawców komunalnych. Mam nadzieje, że przegra sprawę w sądzie z kretesem.
2016-03-01 21:20:52
Mariusz bezrobotny
Sam sobie stworzył kontrakt i przeszedł na swoich warunkach ? Jaka to praca i kto to firmuje? Ja tez chcę dostać taki etacik, proszę o info, warunki mojego kontraktu na czas nieokreślony juz mam przygotowane 😃
2016-02-29 20:41:02
Kasa miejska
I słusznie, niech walczy o swoje. Ludzie wreszcie się dowiedzą, jak działają wszystkie miejskie spółki.
2016-02-29 14:13:05

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie