Środa, 29 listopada 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Pobicie na stacji paliw. Jest akt oskarżenia

Data publikacji: 24 kwietnia 2019 r. 11:48
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:38
Pobicie na stacji paliw. Jest akt oskarżenia
 

Bez żadnego powodu dotkliwie pobił innego mężczyznę na stacji benzynowej w Gryficach. 24-letni sprawca wkrótce stanie przed sądem. Prokuratur Rejonowy w Gryficach właśnie skierował do sądu akt oskarżenia przeciw niemu.

Do brutalnego pobicia na stacji paliw doszło 19 stycznia br. 24-latek na oczach innych najpierw uderzył pokrzywdzonego ręką w głowę, a następnie kopał go po całym ciele, powodując między innymi złamanie rzepki kolana.

Jak się okazuje, sprawca był już wcześniej karany za pobicie. Z tego powodu był już za kratkami. Teraz młody recydywista może wrócić do więzienia. Do Sądu Rejonowego w Gryficach właśnie skierowano akt oskarżenia przeciw niemu. Za zarzucane przestępstwo mężczyźnie grozi do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. 

(reg)

Fot. Robert Wojciechowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

JanKowalski
2019-05-21 12:11:17
Dziwne to prawo za batonik ukradziony w sklepie można dostać kilka lat odsiadki a za skopanie dziadka przez psychopatę recydywistę tylko sześć lat, przecież ten łobuz nie rokuje żadnej nadziei na poprawę za kilka lat jak wyjdzie będzie już bandziorem który z zimną krwią zabije za paczkę fajek ten system jest nie wydolny i nie skuteczny, taki gość powinien być "trwale" eliminowany a jego organy (bez mózgu) mogłyby się przydać dla porządnych ludzi.
Tomek
2019-04-25 02:45:13
Mieszkam W USA mam pistolet w kieszeni legalnie gwarantuje mi to konstytucia jezeli ktos chce mnie pobic ok good luck

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA