Piątek, 19 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Pływalnia niemal gotowa

Data publikacji: 10 września 2016 r. 16:10
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:14
Pływalnia niemal gotowa
 

Kończy się budowa miejskiej krytej pływalni. W obiekcie realizowanym przez Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w tej chwili trwają prace wykończeniowe wewnątrz.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, pływalnia zostanie oddana do użytku na początku przyszłego roku. Przypomnijmy, że kompleks usytuowany przy ul. Moniuszki w Białogardzie będzie się składał z dwóch basenów – sportowego z sześcioma torami pływackimi oraz rekreacyjnego. Na ten drugi, którego powierzchnia wyniesie 200 mkw., składać się będzie m.in. tor do nauki pływania oraz rwąca rzeka, gejzery i szale wodne. Na najmłodszych czekać będzie brodzik.

W gmachu znajdą się także sauny – sucha i parowa oraz dwie wanny jacuzzi, a także pomieszczenie z podgrzewanymi leżankami. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników mocniejszych wrażeń. Przy basenie zamontowana zostanie duża zjeżdżalnia rurowa oraz dwie mniejsze ślizgawki. Koszty eksploatacji pływalni mają być niższe od innych dzięki zamontowanym już kolektorom słonecznym. ©℗

(pw)

Fot. Artur Bakaj

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA