niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > PiS: Kopacz kręci nowe odcinki „Alternatyw 4”

PiS: Kopacz kręci nowe odcinki „Alternatyw 4”

PiS: Kopacz kręci nowe odcinki „Alternatyw 4”
Data publikacji: 2015-10-12 12:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:25
Wywietleń: 2009 27817

Oddanie do użytku gazoportu w Świnoujściu to nic innego, jak kolejny odcinek serialu „Alternatywy 4”. Działacze PiS porównują wizytę premier Ewy Kopacz do twórczości Stanisława Barei.

Konferencja prasowa PiS rozpoczęła się w poniedziałek od przypomnienia fragmentu kultowego serialu „Atlernatywy 4” w reżyserii Stanisława Barei. Wyświetlona została scena, w której jeden z bohaterów satyry na PRL, w tej roli Bronisław Pawlik, za namową redaktora z telewizji cieszy się do kamer z mieszkania, którego... nie dostał. I to właśnie ta scena przypomniała się politykom PiS w związku z planowaną wizytą premier Ewy Kopacza w świnoujskim gazoporcie.

- Czekaliśmy kilka lat po terminie i dziś premier Ewa Kopacz odbiera klucze i... otwiera gazoport. Jesteśmy zadowoleni - poseł Joachim Brudziński, lider sejmowej listy PiS w okręgu szczecińskim, nawiązał do słów Pawlika.

Senator Stanisław Karczewski podkreślał: - Premier Ewa Kopacz oszukuje sama siebie, przecież ten gazoport nie będzie funkcjonował. Jak można otwierać i to już po raz kolejny coś, co nie zostało jeszcze skończone?

- Gazoport był już otwierany dwa lata temu, jego część morska, przez ministrów Nowaka i Karpińskiego - przypominał Brudziński.

A szef sztabu wyborczego PiS podkreślał, że rząd PO przemienił się w sztab wyborczy. - To, co robi premier Ewa Kopacz to farsa, cyrk Monty Pythona. To jest kolejny etap serialu Barei - mówił Karczewski. - Głosowanie na PO to w tej chwili wielki obciach - dodał.

Poseł Brudziński zapewnił, że jeśli PiS wygra wybory, to „nie będzie czynić z polityki kabaretu”. Potwierdzeniem tych słów miało być przedstawienie dokumentu pt. „Założenia do projektu ustawy o odbudowie gospodarki morskiej”. Krótko zaprezentował go europoseł Marek Gróbarczyk. ©℗

(masz)

Fot. Robert STACHNIK

NZ: Poniedziałkowa konferencja prasowa PiS w Szczecinie.

 

Komentarze

dareczek66
Czytam i nie wierze-nastepny naiwniak ? bodzio-a jak nie wplynie to co powiesz,,PIS.to jego robota???WIDZIALES W JAKIM STANIE JEST-POROZMAWIAJ Z LDZMI CO TAM PRACOWEALI??LACZNIE Z KADRA INZYNIERSK!!!!-CO MOWIL OSTATNI RAPORT N I K ??? -KIEROWANY PRZEZ CZLOWIEKA PO???CZEKAM NA STYCZEN I WPIS OD BODZIA?????
2015-10-14 09:13:16
Ja już nic nie rozumiem
Jak Tusk wołał coby elektrownie jądrową budować to Kopacz mówi precz z atomem. A jak Tusk walczył z gazoportem (PIS chciał budować i to jego zasługa a Tusk w ogóle chciał projekt uwalić a w końcu podwędzić go do Gdańska) to teraz Kopacz go popiera i otwiera. No nie rozumiem. Szto diełać tawariszcze? Szto diełać?
2015-10-12 21:43:24
bodzio
Lepiej późno niż wclale, bo na ten obiecany w 2005r. przez Kaczyńskiego gdański gazoport nigdy się nie doczekamy. Zamiast docenić że w połowie grudnia dopłynie pierwszy gaz deprecjonuje się wysiłek wielu ludzi jak choćby Włodzimierza Karpińskiego. A wszystko dlatego, że to nie pisowcy za tym stoją. PiS lubi tylko odcinać kupony od ciężkiej pracy innych.
2015-10-12 17:24:55
Wyspiarka
Panie Bredziński,z przyjemnością pofatyguję się pod gazoport,jak przystawki prezesa przyjadą otwierać gazoport po raz kolejny.To dopiero będzie cyrk!!!!!
2015-10-12 16:31:23
@andriusza
To chyba ci płatni hejterzy albo działacze PO krytykują PiS, bo nikt rozsądny nie będzie jeździł po opozycji, która w sprawie gazoportu ma 100 procent racji.
2015-10-12 14:32:48
Alternatywy
Tutaj chyba równie odpowiednia byłaby scena przyjazdu zagranicznej delegacji, dla której ustawiono choinki :)
2015-10-12 13:47:21
andriusza
Krytycy Brudzińskiego zajmijcie się faktami a nie popierdułkami.
2015-10-12 13:34:47
sp.Stalin
Łysy burak - wie co mówi sam występuje w komedii marnej jakości nazwanej PiS-sekta
2015-10-12 13:21:59
Noname
@jolka A przeczytaj tamten tekst z "pełnym" zrozumieniem...
2015-10-12 13:13:52
jolka
Że niby Brudziński to "krynica" czego...? Niektórym PiS zrobił już takie pranie mózgu że takiego chama bez grama kultury uznają za wzorzec szacunku...
2015-10-12 12:44:00
Noname
Poseł Brudziński - krynica wiedzy, inteligencji i taktu. Intelektualny tytan. Wzorzec szacunku, pokory i przyzwoitości.
2015-10-12 11:45:43
ale jaja
Nie jestem fanem PIS-u, ale trzeba uczciwie przyznać, że w przypadku gazoportu mają rację. Część morska była już otwierana, teraz próbne otwarcie, bo nie ma gazu a za rok będzie prawdziwe otwarcie z gazowcem przy nabrzeżu....cyrk przedwyborczy
2015-10-12 11:26:32
Baszta siedmiu płaszczy
Pisuarki wasze miejsce jest u lekarza specjalisty nie w sejmie.
2015-10-12 11:03:20