czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Gazoport tak jakby zbudowany…

Gazoport tak jakby zbudowany…

Gazoport tak jakby zbudowany…
Data publikacji: 2015-10-12 16:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 1923 27922

W Świnoujściu premier Ewa Kopacz zapewniała, że budowa gazoportu jest zakończona, chociaż pozostał jeszcze rozruch, a pierwszy gazowiec z gazem technicznym ma przypłynąć w grudniu. - Jesteśmy niezależni gazowo - zapewniała dziennikarzy. 

- Nie przesadzę jeżeli powiem, że jest to historyczny moment - stwierdziła na tle pustych zbiorników Ewa Kopacz - Polska osiągnęła swój historyczny cel, bardzo ważny. Jeszcze kilka lat temu, w roku 2009, nie mogliśmy sprowadzać gazu z innego kierunku niż wschodni. Dzisiaj możemy powiedzieć, że w 90 procentach możemy sprowadzać ten gaz z innych kierunków. A w roku przyszłym, kiedy będziemy już pełną parą pracować, będziemy w 100 procentach niezależni od dostaw gazu ze wschodu.

Już wcześniej mówiono, że premier Ewa Kopacz przyjedzie do Świnoujścia, żeby otworzyć gazoport. Politycy opozycyjnych partii zapowiadali, że w ramach kampanii wyborczej Platforma Obywatelska znowu będzie chwalić się niedokończoną inwestycją. Rozkopany teren budowy z jeżdżącymi obok koparkami, to - jak zapewniał minister Czerwiński - miejsce, w którym ma powstać trzeci zbiornik… ©

Więcej o wizycie Ewy Kopacz w Świnoujściu we wtorkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu.

Tekst i fot. Bartosz TURLEJSKI

Na zdjęciu: Na niecałe dwa tygodnie przed wyborami prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz ogłosiła koniec budowy gazoportu. Na pytanie, czy to oficjalne otwarcie uściśliła, że zakończył się etap budowy i teraz można przystąpić do następnego - rozruchu… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gazoport tak jakby zbudowany… Gazoport tak jakby zbudowany… Gazoport tak jakby zbudowany…

Komentarze

ted
Krzywousta lady Botoks otwiera coś co jest jeszcze nie skończone i do końca jeszcze daleko ! Za tą partacko prowadzoną inwestycję ktoś powinien siedzieć !!
2015-10-12 19:27:40
Paździochowa
Weż swojego łysego węża Michasia i schowajcie się w swoim morzu kłamstw. Już po raz 3 nie dam sie nabrać i nie liczcie na glos moj i całej mojej rodziny. Robiliście sobie jaja z nas to my sobie teraz zrobimy z was i na PiS zagłosuje żeby was tak zawieść jak wy nas. Żegnajcie oszuści!!
2015-10-12 17:42:57
Maxx
Przed wyborami to i o Szczecinie sobie Pani władza przypomniała. Przez 2 tygodnie do wyborów nie nadrobi Pani tego co zostało tu zmarnowane przez 8 lat. Nie da się. Ja już nie wierzę w Pani obietnice, podziękuję Wam w nadchodzących wyborach.
2015-10-12 16:43:04
Gazoport
PiS zaczął i PiS skończy. Nieudacznikom już dziękujemy.
2015-10-12 15:42:55
kopaczka paździochowa
jak tak można kłamać??? inwestycja nie skończona a ona ją otwiera. Toż to scena jak z Barei. Komorowski swego czas w podobnym stylu otwierał autostradę w Inowrocławiu. Szopka podobnego pokroju i kompromitacji.Wcześniej głosowałem na nich ale dziś wg mnie PO to obciach.
2015-10-12 15:34:32
Ch. Eng
Do tych zbiorników to nawet bąka nie mogła puścić. Chyba ze tego Józka Bąka.
2015-10-12 15:04:39

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie