niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Gazoport tak jakby zbudowany…

Gazoport tak jakby zbudowany…

Gazoport tak jakby zbudowany…
Data publikacji: 2015-10-12 16:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 2043 27922

W Świnoujściu premier Ewa Kopacz zapewniała, że budowa gazoportu jest zakończona, chociaż pozostał jeszcze rozruch, a pierwszy gazowiec z gazem technicznym ma przypłynąć w grudniu. - Jesteśmy niezależni gazowo - zapewniała dziennikarzy. 

- Nie przesadzę jeżeli powiem, że jest to historyczny moment - stwierdziła na tle pustych zbiorników Ewa Kopacz - Polska osiągnęła swój historyczny cel, bardzo ważny. Jeszcze kilka lat temu, w roku 2009, nie mogliśmy sprowadzać gazu z innego kierunku niż wschodni. Dzisiaj możemy powiedzieć, że w 90 procentach możemy sprowadzać ten gaz z innych kierunków. A w roku przyszłym, kiedy będziemy już pełną parą pracować, będziemy w 100 procentach niezależni od dostaw gazu ze wschodu.

Już wcześniej mówiono, że premier Ewa Kopacz przyjedzie do Świnoujścia, żeby otworzyć gazoport. Politycy opozycyjnych partii zapowiadali, że w ramach kampanii wyborczej Platforma Obywatelska znowu będzie chwalić się niedokończoną inwestycją. Rozkopany teren budowy z jeżdżącymi obok koparkami, to - jak zapewniał minister Czerwiński - miejsce, w którym ma powstać trzeci zbiornik… ©

Więcej o wizycie Ewy Kopacz w Świnoujściu we wtorkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu.

Tekst i fot. Bartosz TURLEJSKI

Na zdjęciu: Na niecałe dwa tygodnie przed wyborami prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz ogłosiła koniec budowy gazoportu. Na pytanie, czy to oficjalne otwarcie uściśliła, że zakończył się etap budowy i teraz można przystąpić do następnego - rozruchu… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gazoport tak jakby zbudowany… Gazoport tak jakby zbudowany… Gazoport tak jakby zbudowany…

Komentarze

ted
Krzywousta lady Botoks otwiera coś co jest jeszcze nie skończone i do końca jeszcze daleko ! Za tą partacko prowadzoną inwestycję ktoś powinien siedzieć !!
2015-10-12 19:27:40
Paździochowa
Weż swojego łysego węża Michasia i schowajcie się w swoim morzu kłamstw. Już po raz 3 nie dam sie nabrać i nie liczcie na glos moj i całej mojej rodziny. Robiliście sobie jaja z nas to my sobie teraz zrobimy z was i na PiS zagłosuje żeby was tak zawieść jak wy nas. Żegnajcie oszuści!!
2015-10-12 17:42:57
Maxx
Przed wyborami to i o Szczecinie sobie Pani władza przypomniała. Przez 2 tygodnie do wyborów nie nadrobi Pani tego co zostało tu zmarnowane przez 8 lat. Nie da się. Ja już nie wierzę w Pani obietnice, podziękuję Wam w nadchodzących wyborach.
2015-10-12 16:43:04
Gazoport
PiS zaczął i PiS skończy. Nieudacznikom już dziękujemy.
2015-10-12 15:42:55
kopaczka paździochowa
jak tak można kłamać??? inwestycja nie skończona a ona ją otwiera. Toż to scena jak z Barei. Komorowski swego czas w podobnym stylu otwierał autostradę w Inowrocławiu. Szopka podobnego pokroju i kompromitacji.Wcześniej głosowałem na nich ale dziś wg mnie PO to obciach.
2015-10-12 15:34:32
Ch. Eng
Do tych zbiorników to nawet bąka nie mogła puścić. Chyba ze tego Józka Bąka.
2015-10-12 15:04:39

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie