Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

Piotra Skargi w remoncie [GALERIA]

Data publikacji: 12 lipca 2016 r. 10:51
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:09
Piotra Skargi w remoncie
 

Przypominamy kierowcom o utrudnieniach w przejeździe ul. Piotra Skargi w Szczecinie. W cierpliwość muszą się też uzbroić pasażerowie kursujących nią autobusów linii 67. Jeśli komukolwiek się spieszy, to powinien wziąć pod uwagę czasową zmianę tras podróży w najbliższych dniach.

Od początku tygodnia trwają tam prace przy wymianie nawierzchni jezdni. Roboty drogowe ekipy spółki Strabag prowadzą na odcinku od skrzyżowania z ul. Monte Cassino do ronda Jerzego Giedroycia. We wtorek już od świtu z użyciem ciężkiego sprzętu zrywana była stara nakładka. Kierowców osobówek, którzy zapędzili o poranku w te rejony, czekała niespodzianka, bo musieli lawirować niczym na odcinku specjalnym między zerwanymi do bruku odcinkami asfaltu i studzienkami kanalizacyjnymi albo ratować się manewrami po chodnikach, by przedostać się obok maszyn i wywrotek, do których ładowany był zrywany z jezdni urobek. Opóźnienia miały także miejskie autobusy jadące w kierunku pętli przy ul. Firlika i te w kierunku drugiej bramy Cmentarza Centralnego przy ul. Karola Miarki.

W związku z remontem nawierzchni kierowcy powinni też zapomnieć, że uda im się zaaparkować auta na parkingu przyległym do Jasnych Błoni. Ten zaanektowali póki co także drogowcy.

- Wymiana nawierzchni bitumicznej prowadzona jest w ramach bieżącego utrzymania dróg - wyjaśnia Hanna Pieczyńska, rzeczniczka prasowa Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych roboty drogowe potrwają ponad tydzień, do następnego wtorku, 19 lipca. ©℗

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA