środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pingwin pilnie poszukiwany!

Pingwin pilnie poszukiwany!

Pingwin pilnie poszukiwany!
Data publikacji: 2016-01-11 11:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:51
Wywietleń: 3211 94609

W niedzielne popołudnie z lodowiska przy Szczecińskiej Gubałówce ktoś ukradł... pingwina. Mowa oczywiście o podpórce pomagającej najmłodszym amatorom łyżwiarstwa w stawianiu pierwszych kroków.

Taki pingwinek nie jest tani, kosztuje bowiem ponad tysiąc złotych. Przy Gubałówce nie tylko jeden zaginął, dwa zostały bowiem zniszczone i dopiero po naprawie będą mogły ponownie służyć dzieciom.

- Okazuje się, że Polak potrafi - wydawałoby się, że nikt takiego chodzika nie wyniesie, a jednak tak się stało. Przypuszczamy, że ktoś  kto wypożyczył pingwinka odstawił go na zewnątrz, by dalej jeździć już bez niego, w tym czasie złodziej zabrał niemałą przecież rzecz. Wykorzystał zamieszanie, fakt, że było sporo ludzi. Oceniamy, że do kradzieży doszło między godziną 16 a 19 - mówi Krzysztof Ćwikliński, właściciel obiektu. - Wrzuciliśmy informację o kradzieży na Facebooka, mamy już pewne wskazówki od internautów, ci nas nie zawiedli; natomiast sprawy nie zgłosiliśmy policji, uznając, że nie ma to chyba większego sensu. Zaginięcie pingwinka jest jednak zaskoczeniem, do tej pory ginęły nam przeważnie łyżwy, mamy dobrej jakości sprzęt i zawsze znalazł się ktoś, kto się na niego połasił.

Właściciel apeluje o zwrot pingwinka; jeśli ktoś posiada jakieś wiadomości dotyczące tego, gdzie zwierzak-podpórka jest przetrzymywany może przekazać je za pośrednictwem Facebooka (fanpage Szczecińska Gubałówka). (kol)

fot. Żródło Facebook

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Alex
Możliwość wypożyczenia za okazaniem dokumentu toższamośći i po problemie.
2016-01-13 10:35:58
podejrzliwy
Na policje nie zgłaszamy, no to istnieje możliwość że właściciel robi sobie darmową reklamę
2016-01-11 19:16:17
Piotr
A skąd p. Ćwikliński wie że ukradł to Polak ? Taki średni dowcip.
2016-01-11 10:29:15
Złodzieje
Dzicz i tyle. Co za ludzie, to się w głowie nie mieści. Zwykłe złodziejstwo i tyle. Amputacja kończyn byłaby w tym przypadku najłagodniejszą karą.
2016-01-11 10:10:34

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie