Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Zabrał tablet i nie zapłacił za kurs

Data publikacji: 08 stycznia 2016 r. 15:35
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:39
Zabrał tablet i nie zapłacił za kurs
 

19-letni mieszkaniec Koszalina okazał się nieuczciwym klientem taksówkarza. Nie dość, że nie zapłacił za przejazd, to ukradł tablet z osprzętem. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Po kilkunastu godzinach od zdarzenia kryminalni ustalili sprawcę i odzyskali utracone mienie. 

- Sytuacja rozegrała się na jednym z koszalińskich osiedli - relacjonuje sierż. sztab. Małgorzata Ziemkowska z Komendy Miejskiej Policji. - Klient po przybyciu taksówką w umówione miejsce stwierdził, że nie ma przy sobie pieniędzy. Mężczyzna umówił się z przewoźnikiem, że pójdzie do mieszkania po pieniądze i za chwilę wróci, aby zapłacić za wykonany kurs. W zastaw dawał swój telefon komórkowy. Taksówkarz zgodził się.

Klient upuścił aparat na podłogę samochodu i odwrócił uwagę przewoźnika. Wtedy młodzieniec zabrał leżący na siedzeniu tablet wraz z osprzętem o wartości ponad 600 złotych i odszedł. W taksówce więcej się nie pojawił. Poszkodowany zaalarmował policję.

Złodziejem okazał się 19-latek z Koszalina. Podczas przeszukania jego mieszkania nieuczciwego klienta, policjanci odnaleźli  tablet należący do taksówkarza. ©℗

(m)

Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Komplikacje prostego przekazu
2016-01-08 17:01:04
miejsce akcji: osiedle w Koszalinie, uczestnicy zdarzenia : taksówkarz, przewoźnik, klient, nieuczciwy klient,mężczyzna, 19-latek, młodzieniec, środki techniczne: samochód , aparat, telefon komórkowy, tablet z osprzętem.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA