Piątek, 01 marca 2024 r. 
REKLAMA

Piknik w parku Andersa

Data publikacji: 03 sierpnia 2019 r. 07:13
Ostatnia aktualizacja: 07 sierpnia 2019 r. 12:44
Piknik w parku Andersa
 

Śródmiejski piknik sąsiedzki to doskonała okazja, aby sobotę spędzić na świeżym powietrzu i to w samym centrum miasta. Nie zabraknie warsztatów, gier i zabaw zarówno dla najmłodszych mieszkańców Szczecina, jak i tych starszych. Impreza rozpocznie się w samo południe w parku Andersa.

To pierwsze z dwóch takich spotkań przewidzianych w wakacje. Najmłodsi będą mogli stworzyć makietę Śródmieścia oraz śledzić przygody Śródmieściaka. Natomiast każdy będzie mógł wziąć udział w miejskich warsztatach, turnieju gier podwórkowych, a nawet losowaniu upominków.

Aby wziąć udział w grach miejskich, m.in. w bule, kubb, szklane kulki, boodo należy zarejestrować swoją drużynę w godz. 12-13 przy stoisku rewitalizacyjnym. Zespół powinien liczyć od 2 do 6 osób w tym minimum jednego dorosłego.

Podczas trwania Pikniku otwarty będzie także punkt rewitalizacyjny. To okazja do zadania pytań o rewitalizację tej części miasta oraz obejrzenie koncepcji zagospodarowania pięciu śródmiejskich kwartałów nr 8, 9, 25, 38, 39.

W finale imprezy wystąpią uczestnicy programu Must Be The Music – zespół Jackpot. Wstęp bezpłatny.

Organizatorami pikniku są Utila sp. z o.o. i Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne "Oswajanie Sztuki". Piknik realizowany jest w ramach projektu pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

(kn)

Na zdjęciu: Na Śródmiejskim pikniku sąsiedzkim nie zabraknie atrakcji dla młodszych i starszych.

Fot. Materiały organizatora

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA