poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Pijany w kradzionym samochodzie

Pijany w kradzionym samochodzie

Pijany w kradzionym samochodzie
Data publikacji: 2017-05-04 11:15
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:04
Wywietleń: 1191 250223

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą zatrzymali 24-latka, który ukradł na prawobrzeżu samochód i kierował nim będąc pod wpływem alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem.

Policjanci z Dąbia przyjęli zawiadomienie o kradzieży pojazdu marki VW Transporter. Właściciel wycenił wartość samochodu na kwotę 10 tysięcy złotych.

– Tego samego dnia mundurowi w okolicach osiedla Książąt Pomorskich zatrzymali do kontroli drogowej kierującego właśnie tym pojazdem. Okazało się, ze 24-letni kierowca jest nietrzeźwy. Badanie wykazało promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany – informuje asp. szt. Anna Gembala.

Sprawca był już wcześniej notowany za kradzież innego samochodu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży pojazdu oraz kierowania nim pod wpływem alkoholu. Sprawa trafiła do prokuratury, a prokurator zdecydował o policyjnym dozorze dla sprawcy oraz poręczeniu majątkowym w kwocie 2,5 tysiąca złotych. Szczecinianin ma także zakaz opuszczania kraju i nakaz przebywania w miejscu zamieszkania.

Za te przestępstwa zgodnie z obowiązującym przepisami może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

(p)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Obs.ryver
"..prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem..." Czyli - złodziej na wolności!!! Czyżby członek z PiS albo ONR? Właściwie, kradzież 10 tysięcy PLN, to przy miliardowych dotacjach z UE, jest kropelką dla Władzy... A dla właściciela 15-letniego samochodu?
2017-05-04 15:41:21

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”