środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Piękny Leo

Piękny Leo

Piękny Leo
Data publikacji: 2020-08-09 06:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-09 09:48
Wywietleń: 1025 468128

Niczym pies łasi się i zabiega o uwagę opiekuna. Tyle że jest kotem. On – piękny Leo, którego ktoś pozbawił domu.

Leo w słońcu się wygrzewa, leżąc na plecach. Śmiało wygina ciało, nie zwracając uwagi na inne koty, za którymi – niestety – nie przepada. Jest w pełni sił i zdrowia, pogodny i przyjacielski. To łasy na przysmaki pieszczoch o niezwykłych zielonych oczach, więc… Dlaczego nawet takie kocie cudo wciąż nie ma własnego domu i kochającej rodziny?

– Leo trafił do naszej placówki na początku lipca. Z rejonu ul. Łącznej. Jako znaleziony kot domowy. Okazało się, że jest niewykastrowany. Być może znaczył teren i właśnie z tego powodu stracił dawny dom i rodzinę? Chyba że to kolejna wakacyjna sierota – o Leo opowiadają jego schroniskowi opiekunowie. – To młody, zaledwie roczny kocurek. Bardzo aktywny i ciekawy świata. Na pewno wniesie wiele radości do domu, który stanie się jego bezpieczną przystanią.

Leo to pręgowany „tygrysek”, który kocha ludzi. Uroczo zagaduje, zabiegając o ich uwagę. Mruczy głaskany, nie wzbraniając się przed przytulaniem. Jest teraz rezydentem kociarni żółtej. Schroniskowy numer 99K/20. Zaszczepiony i wykastrowany, a więc gotowy do adopcji na już i na zawsze.

Kto chciałby niezwykle przyjaznego Leosia lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia kocinę lub psinę przyjąć do rodziny – otworzyć przed nią dom i serce – jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91-487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko

Piękny Leo Piękny Leo Piękny Leo Piękny Leo

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie