poniedziałek, 30 listopada 2020r.

Sięgnij po słodką Gruszkę

Data publikacji: 2020-07-15 23:34
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-24 23:34
Sięgnij po słodką Gruszkę
Słodka Gruszka (56K/20) to urokliwa "tygryska" z brązowym noskiem, wyróżniającym Jej Wysokość na tle innych schroniskowych maluchów. Potrzebuje domu na teraz i na zawsze - rodziny, która jej okaże serce i da poczucie bezpieczeństwa.  

Na początku czerwca ktoś znalazł ją przy ul. Barnima. Zabrał, choć wyglądała na zadbaną. Nie do domu, tylko żeby następnie zawieźć do przytuliska. Dlatego drobniutka kotka – zwana teraz Gruszką – na prawdziwy dom i rodzinę czeka w żółtej kociarni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie.

Grusia jest bystra i świata ciekawa. Tylko na początku sprawia wrażenie nieprzystępnej. Żeby już po chwili mruczeć w bezpiecznych ramionach opiekuna.

– Widać, że była domową kotką, bo jest pogodna i przyjazna. I ktoś o nią dbał, skoro wysterylizował – opowiadają Grusi schroniskowi opiekunowie. – Jest bardzo miła, delikatna i naprawdę słodka. Na inne koty, nawet psy, nie zwraca uwagi. Naszym zdaniem może się czuć dobrze także w domu, w którym jest gwarno. Czyli takim z małymi dziećmi oraz zwierzętami.

Gruszka jest młodziutką, bo niespełna roczną koteczką. Pręgowaną, delikatną i łaknącą kontaktu z człowiekiem. Swojego najwyraźniej straciła niedawno. Dlatego dość trudno jej się odnaleźć w schroniskowych realiach. Dla pięknej, słodkiej Grusi własna rodzina oraz ciepły i przyjazny dom są teraz potrzebne niczym powietrze: na już i na zawsze.

To kicia o pogodnej naturze. Teraz schroniskowa rezydentka o numerze 56K/20. Złakniona uwagi, przyjaźni i czułości, a przede wszystkim dobrych ludzi, którzy otworzą przed nią dom i serce. Kto chciałby tę delikatną Gruszkę (56K/20) lub jakąkolwiek inną kocinę czy psinę przygarnąć, jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ