piątek, 02 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Piękna Abi

Piękna Abi

Piękna Abi
Data publikacji: 2016-05-17 13:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:03
Wywietleń: 1559 133420

Na ogonie biały pędzel. Nad uśmiechniętym pyskiem klapnięte uszy. Noc czarny, mokry, a w oku błysk. To rudymi łatami nakrapiana Abi zza krat schroniskowego wybiegu z zaciekawieniem przygląda się żółtym plamom mleczy rozkwitających na pobliskim trawniku.

Abi ma niespełna rok. Kiedyś miała ciepły dom. Potem stała się nim ulica. Teraz na jej szyi numer kawałek blachy z numerem: 277/16.

- W marcu została znaleziona na ul. Mickiewicza. Do schroniska dowiozło ją pogotowie interwencyjne. Odbyła kwarantannę, a po niej została wysterylizowana. Jest gotowa do adopcji - mówi pracownica schroniska. - Jest to sunia o spokojnym temperamencie. Łagodna i bardzo towarzyska. W stosunku do innych zwierząt niekonfliktowa. Łaknąca kontaktu z człowiekiem. Regularne acz spokojne spacery są dla niej niezbędne.

Abi jest w świetnej kondycji. Ma wspaniały charakter, a też piękną sierść o niespotykanym, oryginalnym umaszczeniu. Czym zwraca na siebie uwagę. Niestety, nie na tyle, aby ktoś zechciał ją wyciągnąć zza schroniskowych krat, dać drugą szansę.

Kto chciałby piękną Abi (277/16) lub jakąkolwiek inną bezdomną psinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: tel. +48 91 487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Robert STACHNIK

Piękna Abi Piękna Abi Piękna Abi

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie