piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Piękna Abi

Piękna Abi

Piękna Abi
Data publikacji: 2016-05-17 13:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:03
Wywietleń: 1425 133420

Na ogonie biały pędzel. Nad uśmiechniętym pyskiem klapnięte uszy. Noc czarny, mokry, a w oku błysk. To rudymi łatami nakrapiana Abi zza krat schroniskowego wybiegu z zaciekawieniem przygląda się żółtym plamom mleczy rozkwitających na pobliskim trawniku.

Abi ma niespełna rok. Kiedyś miała ciepły dom. Potem stała się nim ulica. Teraz na jej szyi numer kawałek blachy z numerem: 277/16.

- W marcu została znaleziona na ul. Mickiewicza. Do schroniska dowiozło ją pogotowie interwencyjne. Odbyła kwarantannę, a po niej została wysterylizowana. Jest gotowa do adopcji - mówi pracownica schroniska. - Jest to sunia o spokojnym temperamencie. Łagodna i bardzo towarzyska. W stosunku do innych zwierząt niekonfliktowa. Łaknąca kontaktu z człowiekiem. Regularne acz spokojne spacery są dla niej niezbędne.

Abi jest w świetnej kondycji. Ma wspaniały charakter, a też piękną sierść o niespotykanym, oryginalnym umaszczeniu. Czym zwraca na siebie uwagę. Niestety, nie na tyle, aby ktoś zechciał ją wyciągnąć zza schroniskowych krat, dać drugą szansę.

Kto chciałby piękną Abi (277/16) lub jakąkolwiek inną bezdomną psinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: tel. +48 91 487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Robert STACHNIK

Piękna Abi Piękna Abi Piękna Abi

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie