środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Petru wierzy w polską kadrę

Petru wierzy w polską kadrę

Petru wierzy w polską kadrę
Data publikacji: 2016-06-12 11:45
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 1174 138954

Polska wygra mecz z Irlandią Północną 2-1 obstawia Ryszard Petru. Lider Nowoczesnej jest dziś (niedziela) w Szczecinie. Rano miał konferencję prasową. W planie wizyty jest też spotkanie z przedsiębiorcami.


Poseł Piotr Misiło, który towarzyszył Ryszardowi Petru na konferencji też wróżył polskiej kadrze zwycięstwo, ale wynik obstawił bardziej optymistycznie (3-0). Ale mowa była nie tylko o rywalizacji sportowej. Petru zapowiedział, że Nowoczesna w wyborach samorządowych, które będą za 2,5 roku, wystawi własnego kandydata na prezydenta Szczecina.

- Chcemy dać Szczecinowi nową jakość - mówił Piotr Misiło.

Kto może być kandydatem, tego Petru nie chciał jeszcze zdradzić. - Mamy pewne pomysły, ale nie ma jeszcze wyborów - uciął.
Nowoczesna planuje przedstawiać swoich kandydatów na prezydentów dużych miast na początku przyszłego roku. Niewykluczone, że kandydatami w wielu przypadkach będą posłowie. Czy w Szczecinie będzie to poseł Misiło, tego Ryszard Petru nie powiedział. Podkreślił za to, że Nowoczesna nie chce być totalną opozycją w Sejmie. Nie chce, żeby najbliższe trzy lata były w parlamencie okresem spalonej ziemi. Polityk zwrócił uwagę, że Nowoczesna wstrzymała się od głosu w trakcie wyboru prezesa NBP. - Mam nadzieję że nowy prezes nie będzie kompanem Jarosława Kaczyńskiego - mówił Petru. I przestrzegał: - Przy dużej presji na budżet, istnieje pokusa, żeby podrukować trochę pieniędzy w NBP. ©℗

Tekst i fot. (masz)

Komentarze

Za 2,5 roku
Nowoczesna będzie rządzić w Polsce
2016-06-14 09:28:00
Ekonomista okazjonalny
To naprawdę ważna wiadomość / " zajebiste info !!! " / -Petruk wierzy w polską kadrę !!! A kto wierzy w N. CZESNĄ ?
2016-06-13 22:01:07
Jarun
Za 2,5 roku do wyborów to może was nie być, panie Petru i Misiło. Znikniecie jak ta trzódka Palikota. Piotruś przestań żartować, że będziesz startował na urząd prezydenta miasta. Nie rozśmieszaj! Kim ty jesteś?
2016-06-13 14:25:36
doktor
Ty z tym pisaniem wszędzie "PO" masz jakąś obsesję? Czemu to ma służyć? PO-dnieca cię to?
2016-06-13 10:17:25
Hm
A kogo to obchodzi?
2016-06-13 08:03:32
PO-dgladniete z Foto...
A przygladajc sie blizej, to wyglada na to... ze ten Petru PO srodku, ma juz nad glowa "krzyz na droge"...!!
2016-06-13 00:27:58
PO - go - nic...
Jak sie zna tak na Sporcie, jak na PO-lityce... to ws-PO-lczuje rowniez Szczecinskim Kibicom !!
2016-06-13 00:14:35
kibic
wiecie jak swetru wymawia nazwisko Lewandowski? ... nie wymawia,bo w ogóle nie wie,że on gra w naszej reprezentacji,o uważa,że gra dla niemców.
2016-06-12 23:20:16
kolo
krzyżyk na głowie w tym przypadku sugeruje nie byle jaką figurę (szachową ?)
2016-06-12 18:46:32
bv
oooo znowu "bolec" w gazecie
2016-06-12 17:49:34
Mieszkaniec Szczecina
Pomarzyć sobie możecie że któryś z waszych kandydatów wygra wybory na prezydenta Szczecina. Prezydent jest tylko jeden a mianowicie Piotr Krzysiek :)
2016-06-12 17:04:24
chester
Po co ten dziad przyjechał do Szczecina ?
2016-06-12 15:30:13
PPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEE
Wierzy w KADRĘ BANKOWCÓW że zawsze wygraja.
2016-06-12 15:06:06
:)))
Co za oryginały w tej nowośmiesznej partyjce. Ani mądrzy, ani ładni. Tylko śmieszą.
2016-06-12 14:57:27
obserwator
Nie podoba mi się postać Pana Misiło a szczególnie jego fryzura,Petru też ma dziwny sposób strzyżenia. Potrzebny im dobry fryzjer. Ich fryzury nie wzbudzają zaufania.
2016-06-12 14:09:06
sceptyk
Petru..... LOL Szkoda nawet komentować bezmózga
2016-06-12 14:05:10
Olek
Ryszard Petru to wykształcony człowiek. Jak bardzo dobrze wykształcony, tak i mądry. A przy tym potrafi pojechać na rubikoniu.
2016-06-12 14:03:10
szczecinianin
Tacy "mędrcy " Nowoczesnej jak ich prognozy na mecz PL-IRL , moim zdaniem dostaniemy "baty" jakie należą się tym zadufanym obibokom , którzy nie mają szacunku dla swoich kibiców i tylko na to czekam , aby to potwierdzić. POtem lemingi odśpiewają : Polacy nic się nie stało ....,a stało się stało szkoda kasy wstyd i hańba!!!Rozpieszczeni przez kasę "młokosi", a stado "baranów" finansuje tą rozrywkę i tak od lat. Eh!!
2016-06-12 13:52:37
..
Nie obrażałbym chrześcijan prawosławnych.
2016-06-12 12:58:20
miki
Na prezydenta wystawi jednego z sześciu króli...