niedziela, 16 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Misiło chce się zakładać

Misiło chce się zakładać

Misiło chce się zakładać
Data publikacji: 2016-06-06 21:37
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:06
Wywietleń: 1282 138096

– Kwota modernizacji stadionu Pogoni nie zamknie się w 200 mln zł – mówi Piotr Misiło, poseł Nowoczesnej. Jest przekonany do tego stopnia, że proponuje prezydentowi Szczecina zakład na 10 tys. zł.

Ten, kto przegra, miałby wpłacić pieniądze na cele charytatywne. Co na to Piotr Krzystek? – Prezydent nie bierze udziału w politycznych happeningach. A posła Misiłę zachęcamy, żeby lobbował za pozyskaniem jak największych środków na modernizację stadionu – odpowiada Łukasz Kolasa, rzecznik prasowy prezydenta Szczecina. ©℗

(masz)

Komentarze

Jarun
Dlaczego Szwajcarzy są bogaci? ...bo są mądrzy. W referendum sprzeciwili się "rozdawnictwu pieniędzy". W Szczecinie 120 mln. na niepotrzebna filharmonię, w dodatku architektonicznego gniota. Bunkier zwany Przełomy też 25 milionów. Co tam -Szczecin rozwija się i kwitnie, co prawda mieszkańców w mieście ubyło o 40 tys. (to tak jakby całe Świnoujście się wyludniło) a włodarze zachowują się jak kapela na Titanicu-to nic, że toniemy najważniejsze, że w luksusie. Co to znaczy pozyskać środki na modernizację stadionu? Zadłużyć miast? Na takie rozwiązanie - bądźmy wszyscy Szwajcarami :-)
2016-06-07 12:32:28
A ja bym sie z nim zgodził.
Znając realia Polski, Szczecina domniemam że kasa rozchodzić sie będzie w tempie przyspieszonym. A to jakieś dziwaczne projekty czy opracowania harmonogramów, a to ekspertyzy lub jakieś studium, podobnie jak z parkiem wodnym. Para w gwizdek, pieniądze do kieszeni i cicho jak po śmierci organisty. Nie tęgie działki za kontrakty dawane będą, nie jedna hacjenda przy tej inwestycji stanie. Jesli będzie inaczej, dlaczego zakładu nie przyjąć ? zawsze to 10 000 na jakiś szczytny cel popłynie. Albo z jednej albo z drugiej strony.
2016-06-07 11:04:19
Jarun
Szczeciński Kononowicz...tacy też widocznie potrzebni...patrząc na tego posła przypomina się mi piosenka: "śpiewać każdy może...", podobnie jak być posłem. Co tam, prochu nie wymyśli
2016-06-07 10:15:25
Ola
Grzywka na jabłuszko. Koszmarna stylówa.
2016-06-07 09:15:25
Lans
Dobrze nazwał to prezydent Szczecina - zwykły happening polityczny. Z drugiej strony, zawsze zakładają się ci, którzy mają na zakład.
2016-06-07 07:58:12
Mem
Kogo ten facet o niepoważnym wyglądzie reprezentuje? Bo na pewno nie mieszkańców Szczecina.
2016-06-07 03:23:00
Nowoczesne sny...
Panie Misilo... a zeby Pan wiedzial, co mnie sie snilo...??
2016-06-07 00:24:53
Jarun
Misiło myli urząd prezydenta Szczecina z zakładem bukmacherskim. Bezrefleksyjność posła jest typowa dla tej formacji. Gadają dla samego istnienia.
2016-06-06 22:30:13
Luis
Misiło szykuje jakiś Nowoczesny.pl przekręt