wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pedofil z Międzyzdrojów zatrzymany

Pedofil z Międzyzdrojów zatrzymany

Pedofil z Międzyzdrojów zatrzymany
Data publikacji: 2016-02-14 12:00
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 1867 120030

Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu zajmie się sprawą 55-letniego mieszkańca Międzyzdrojów, który z pomocą kamerki internetowej obnażał się przed 10-letnią dziewczynką. Policjanci zabezpieczyli w domu zboczeńca sprzęt elektroniczny; płyty DVD, tablet i laptop, żeby sprawdzić, czy mężczyzna przechowywał treści pedofilskie.

55-latek komunikował się z dziewczynką za pomocą portalu społecznościowego. Jak tłumaczy Przemysław Kimon, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji wykonywał on inne czynności seksualne o charakterze pornograficznym. Mężczyzna komunikował się nie tylko z 10-latką, ale także z jej siostrą. O wszystkim dowiedziała się mama dziewczynek. Rodzice sprawę zgłosili kamieńskiej policji.

- Ważne, że rodzice szybko zareagowali i powiadomili policję. Około doby zajęło ustalenie miejsca zamieszkania 55-latka. Został on zatrzymany, a jego sprzęt zabezpieczony. Sprawca pozostaje w dyspozycji prokuratury. Osoba małoletnia będzie mogła zostać przesłuchana raz i tylko przez sąd - tłumaczy P. Kimon.

Zatrzymany usłyszy najprawdopodobniej zarzut wykonania czynności seksualnej przed osobą małoletnią, poniżej 15 roku życia. Kara to trzy lata więzienia. Policjanci apelują o to, żeby kontrolować to, co dzieci robią w internecie i z kim się komunikują.©℗

BaT

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

tomek
Specialnie wyszkoleni policianci powinni podawac sie za dzieci,w ten sposob mozna wylapac wielu zboczencuw
2016-02-18 01:44:54
Kara
Zboczeniec to nieuleczalnie chory człowiek, którego powinno się trwale izolować od społeczeństwa, ale dlaczego nigdzie nie mówi się o zagrożeniach płynących z internetu i rodzice pozwalają dzieciom na przesiadywanie przez komputerem? Tacy zwyrodnialcy tylko czekają na łatwy łup, więc nigdy nie wolno stwarzać im łatwych okazji. Dzieci są nieświadome i ufne, a rodzice powinni ich strzec przed złem.
2016-02-15 09:15:20

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie