Środa, 29 maja 2024 r. 
REKLAMA

Pchli targ na Pogodnie i gryfy

Data publikacji: 11 sierpnia 2018 r. 22:11
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:17
Pchli targ na Pogodnie i gryfy
 

Masz w domu niepotrzebne graty? Chcesz wymienić kolekcję płyt czy filiżanek? Zmieniasz aranżację pokoju czy kuchni? Wyrosłaś z sukienek, twój mąż - z garnituru, a dziecko nie potrzebuje już spacerówki? Dla ciebie jest pchli targ na Pogodnie - już w tę niedzielę, 12 sierpnia.

Pchli targ odbędzie się na pl. Waleriana Pawłowskiego - przy scenie ul. Brodzińskiego. Potrwa w godz. 10-15. Co ważne: wystawiennictwo (każda osoba fizyczna, ale nie prowadząca działalności gospodarczej) i wstęp na targ są bezpłatne. Bo organizuje go miejscowa Rada Osiedla Pogodno.

Przy okazji pchlego targu…

- Stowarzyszenie Pogodniak zaprasza na wystawę "Gryfy zachodniopomorskie w rzeźbie artystycznej". Zostały wykonane przez uczestników warsztatów, zorganizowanych w siedzibie stowarzyszenia, a w ramach programu „Społecznik" - dopowiada Paweł Wierzchowiec.

Szukasz ciekawych okazów? Chcesz się pozbyć staroci? Pchli targ na Pogodnie z pewnością będzie okazją do kupowania, sprzedawania lub wymiany: nowych i używanych przedmiotów codziennego i niecodziennego użytku, dzieł sztuki oraz rękodzieła, gier, zabawek, książek, a też gratów i różnorodnych szmatek.

(an)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA