Piątek, 14 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Pchli targ u Jadwigi

Data publikacji: 13 maja 2018 r. 07:55
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:10
Pchli targ u Jadwigi
 

Choć niedziela 13 maja jest niehandlowa, to sprzedać lub wymienić zbędne rzeczy będzie można u "Jadwigi", czyli w Obiekcie Kreatywnym przy ul. bł. Królowej Jadwigi 2. Tam w godz. 11-16 odbędzie się kolejny pchli targ - tym razem pod hasłem "Wiosenne porządki". Wstęp wolny. 

Na otwartym, społecznym pchlim targu "wiosenne porządki" będzie można sprzedawać lub wymieniać ubrania, książki, płyty, wypieki, rękodzieło i inne drobiazgi. To także okazja do nawiązania nowych znajomości i rozmów przy dostępnej na miejscu herbacie czy kawie. Będzie też można oddawać rzeczy na szczytny cel, czyli schronisko dla zwierząt, tj. koce, ręczniki, karmę.  

Zapisów udziału w pchlim targu nie ma, ale każdy z uczestników powinien zadbać o swoje stoisko. Można się rozstawiać w środku, jak i na zewnątrz lokalu. Organizatorzy w miarę możliwości użyczają krzeseł i drewnianych skrzynek. Sprzedawcy proszeni są o pojawienie się już ok. godz. 10:30, by wspólnie urządzić wystawienniczą przestrzeń. 

Natomiast  od godz.14 będzie się można włączyć do odbywających się na podwórku przy ul. bł. Królowej Jadwigi 3 zajęć teatralnych i cyrkowych. Potrwają do godz.17.

(mag)

Fot. Arch.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA