Wtorek, 28 maja 2024 r. 
REKLAMA

Patrol na szóstkę!

Data publikacji: 20 czerwca 2018 r. 19:30
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:13
Patrol na szóstkę!
 

St. sierż. Piotr Pencak i sierż. Piotr Łabaj nie mają sobie równych. Policyjny duet z Choszczna kolejny rok z rzędu zwyciężył w wojewódzkich eliminacjach zawodów policjantów prewencji Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”. 

Przez dwa dni (18 i 19 bm.) policjanci reprezentujący komendy miejskie i powiatowe z Zachodniopomorskiego rywalizowali o miano najlepszego patrolu roku. Tym razem w różnych konkurencjach zmierzyło się 21 policyjnych duetów. 42 funkcjonariuszy pokazało, jak radzi sobie ze strzelaniem, bieganiem i innymi konkurencjami sprawnościowymi. Drugiego dnia sprawdzano natomiast ich umiejętności z taktyki i techniki interwencji, policjanci pisali także test wiedzy zawodowej.

W turnieju bezkonkurencyjni okazali się ponownie stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie – st. sierż. Piotr Pencak i sierż. Piotr Łabaj. Zwycięski patrol będzie reprezentować garnizon zachodniopomorski w finale ogólnopolskim zawodów „Patrol Roku”, który odbędzie się we wrześniu w Szkole Policji w Słupsku.

II m. w eliminacjach wojewódzkich zajęli: sierż. szt. Władysław Łysoń i sierż. Adam Rodzoch z KPP w Stargardzie, a III m. – sierż. Dawid Jasulski i post. Tomasz Nadziejko z KPP w Szczecinku.

(reg)

Fot. Policja

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA