środa, 01 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Policjanci byli szybsi

Policjanci byli szybsi

Policjanci byli szybsi
Data publikacji: 2018-05-07 12:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:10
Wywietleń: 3881 326499

Mieszkaniec Szczecina stojąc za barierkami mostu na Trasie Zamkowej wykrzykiwał, że chce skoczyć do wody. Policjanci mu to uniemożliwili, wyciągając w bezpieczne miejsce. Pod opieką mundurowych 44-latek oczekiwał na przyjazd karetki pogotowia.

- W niedzielę, przed godz. 17 podczas patrolu do policjantów podszedł mężczyzna informując, że na moście na Trasie Zamkowej stoi człowiek i wykrzykuje, że chce skoczyć do wody. Policjanci natychmiast pobiegli we wskazanym kierunku. Tam zobaczyli mężczyznę stojącego za barierkami mostu. Szczecinian był bez spodni i obuwia, krzyczał, że skoczy. Policjanci wyciągnęli mężczyznę zza barierek i przeprowadzili w bezpieczne miejsce, a następnie wezwali pogotowie ratunkowe. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do Izby Wytrzeźwień - informuje asp. szt. Irena Korrnicz.

(dar)

Fot. Marek Klasa (arch.)

Komentarze

123
No to żółte papiery i na rentkę i podatnicy beda placic, na zachodzie m.in w Holandii czy Szwajcarii jesli ktos chce umrzec z wlasnej woli moze to zrobic w cywylizowanych warunkach i bezbolesnie ale nam to jeszcze z 50 lat do tego.
2018-05-07 14:07:31

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie