poniedziałek, 30 marca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Parkowanie przy zegarze

Parkowanie przy zegarze

Parkowanie przy zegarze
Data publikacji: 2020-02-26 09:49
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-27 09:42
Wywietleń: 1451 444448

Wbrew pozorom, to nie jest przykład testowania zmian parkowania w obrębie pl. Żołnierza Polskiego. Choć faktycznie, bardziej niż przekazywane przez Centrum Informacji Miasta wizualizacje oddaje obraz tego, czym dla organizacji ruchu w rzeczywistości będzie tzw. modelowa rewitalizacja śródmiejskiego odcinka al. Wojska Polskiego - na odcinku od pl. Zwycięstwa po pl. Szarych Szeregów.

Zgodnie z forsowanym przez magistrat projektem, miejsca postojowe zostaną przesunięte z sąsiedztwa chodników w główną oś tamtejszej alei. Parking zostanie więc urządzony na jej środku, czyli pomiędzy kierunkami ruchu oraz zielenią - niską i wysoką - jaka również tam zostanie zasadzona.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Parkowanie przy zegarze Parkowanie przy zegarze Parkowanie przy zegarze

Komentarze

DokarmiaczDrzewSzna
Al.Parkingowa przyczep-naczep w pozycji PIONOWEJ w al.Kwiatowej przywiązanych za dyszel do drzew i przeźrozystą Dyzpozytornią. ...w Polsce jak widać każdy głupi projekt može być Prezydentem i im dłużej tym głupiej.
2020-02-27 08:26:20
Cyk
Najlepiej od razu to oddać klechom. Kłopot z głowy
2020-02-26 16:49:00
Ronson
Czy już do reszty pogięło władze tego miasta? 'modelowo" została przerobiona Bogusława w stronę Kupca, Małkowskiego i odcinek Królowej Jadwigi w stronę Krzywoustego wszędzie są korki wcześniej przed tzw modernizacją dało się w miarę płynnie przejechać teraz są modelowe korki i wściekłość kierowców, pieszych i mieszkańców kamienic przy modelowo zmodernizowanych ulicach........
2020-02-26 13:55:31
///
W sZKLANEJ PULAPCE KAPLICA A NA MIEJSCU ZEGARA KAPLICA
2020-02-26 12:01:41
beee
Pamiętajmy, że jeszcze trzeba wykroić na tym odcinku jakąś ładną działeczkę dla kościoła. A co do organizacji ruchu. O skali idiotyzmu tych koncepcji niech zaświadczy obraz ulicy Jagiellońskiej na odcinku od Wojska do Pl Lotników. Szczyt głupoty, która jak widać rośnie jak na przysłowiowych drożdżach
2020-02-26 11:31:05
Alicja
Przecież ta ulica już wymarła. Nie da się jej odrodzić i zrobić z niej "deptaka", ponieważ prócz banków nic już tam praktycznie nie ma. Z Krzywoustego też chcieli zrobić "deptak" a zrobili "przelotówkę", zabierając miejsca parkingowe. Sklepy się polikwidowały i powstały banki i apteki. Panie Krzystek zostaw już Szczecin w spokoju, bo to miasto przestaje przypominać Szczecina. Wycinanie drzew, zabieranie pasów ruchu drogowego na ścieżki rowerowe, dawanie pozwoleń na budowanie w centrum miasta marketów no i wszędzie banki, żeby ludzie mieli gdzie brać kredyty i pożyczki, aby w tych marketach robić zakupy. Brawo panie włodarzu. Dali pozwolenie na wybudowanie w tak newralgicznym miejscu IKEI a teraz dopiero chcą się dogadywać w sprawie organizacji ruchu. Śmiech na sali, najpierw powinni w warunkach wydać nakaz wybudowania np. takiego wjazdu jak jest w Auchan, co nie koliduje z ruchem w stronę Podjuch czy Centrum. Teraz to inwestor może się tylko śmiać, że dostał pozwolenie na budowę bez zbędnych warunków i kasę ma w kieszeni. Brawo Szczecin. Wracając do wątku głównego. Parkowanie przy zegarze, a czemu nie. Spokojnie tam można zrobić parking, beton już jest tylko wystarczy pomalować paski na miejsca postojowe. I tak po wyrzuceniu "kwiaciarek" i zabetonowaniu tej części nic się tam nie dzieje. Auta w tym miejscu mi nie przeszkadzają, chociaż właściwie byłby zagospodarowany teren, jak na plac betonowy przystało.
2020-02-26 10:51:46
Filipinka
Oni tak serio?
2020-02-26 10:19:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
0
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Koronawirus w Szczecinie

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie