środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Parkowanie bez opłat

Parkowanie bez opłat

Parkowanie bez opłat
Data publikacji: 2015-12-30 16:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:50
Wywietleń: 1653 80447

W sylwestra (31 grudnia) i w Nowy Rok (1 stycznia) zmotoryzowani mogą w Szczecinie pozostawić auto na miejscach postojowych w obszarze strefy płatnego parkowania bez konieczności zakupu biletów w parkomatach.

Sylwester to jeden z trzech dni w roku (dwa pozostałe to wigilia Bożego Narodzenia i 2 maja) wolne od opłat w obrębie SPP na podstawie stosownej uchwały, jaką przyjęli radni.

Jak wyjaśnia Jerzy Fydrych, kierownik wydziału parkowania i roweru miejskiego w spółce NiOL, parkomaty nie zostaną wyłączone w dni darmowych postojów. Będą działały jak zawsze. Z tą jednak różnicą, że jeśli nawet ktoś się zapomni i np. wykupi bilet postoju, to naliczanie opłaty za wykupiony przez niego postój uruchomi się dopiero w poniedziałek, 4 stycznia. ©℗

(MIR)

Fot. R.STACHNIK

 

Komentarze

Opłata.
Czyli, jeśli ktoś przyjedzie na jeden dzień, turystycznie lub biznesowo, i nie będzie wiedział, że opłata parkingowa nie jest pobierana, to zmarnuje pieniądze, bo w poniedziałek już go nie będzie.
2015-12-31 06:58:19

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie