Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Odpowiedzą za pobicie

Data publikacji: 21 listopada 2016 r. 12:59
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:21
Odpowiedzą za pobicie
Fot. Robert Stachnik (arch.)  

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście ustalili i zatrzymali dwóch sprawców pobicia, do którego doszło w jednym ze studenckich klubów. Dwaj mieszkańcy Szczecina usłyszeli zarzuty, za które grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

– Do zdarzenia doszło około dwóch tygodni temu wieczorem. Z zawiadomienia pokrzywdzonego wynikało, że dwaj nieznani mu mężczyźni uderzając go rękami po całym ciele spowodowali u poszkodowanego obrażenia twarzy, które skutkowały koniecznością hospitalizacji – informuje podkom. Mirosława Rudzińska.

Policjanci złamujący się sprawą ustalali świadków zdarzenia, przeprowadzili rozpytania i przesłuchania oraz przeanalizowali monitoring. Na podstawie zebranego materiału dowodowego wytypowali sprawców pobicia. Ustalili nie tylko ich tożsamość, ale również miejsce pobytu, a następnie zatrzymali i doprowadzili do jednostki. Tam przedstawili im zarzuty, do których podejrzani się przyznali.

Sprawcy to mieszkańcy Szczecina w wieku 17-lat. Za popełniony czyn grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.
(p)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ola
2016-11-21 15:20:35
w studenckim klubie !!!!! co oni tam robili KTO WPOSCIL 17 LETNICH !!!!!!!!!! MOZE ktos sie w koncu zainteresuje kto 'bawi' sie w lokalach dla doroslych !! czy w naszym miescie student nie moze wyjsc i sie pobawic bo wszedzie patole !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA