środa, 03 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową

Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową [GALERIA]

Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową
Data publikacji: 2018-11-29 08:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:26
Wywietleń: 2015 363945

Do połowy marca 2019 r. powinien być gotowy do użytku nowy odcinek ul. Miodowej na szczecińskim Osowie. Powstaje w miejscu dawnego duktu przez pola i wzniesienia od skrzyżowania z ul. Lisiej Góry (na wysokości posesji nr 100), biegnącej w kierunku Gubałówki, do skrzyżowania z ul. Tadeusza Piotrowskiego wraz z nowym łącznikiem między samą ul. Miodową i ul. Hansa Christiana Andersena. Połączy on ten rejon rozbudowującego się wciąż osiedla Osów z przyległym doń Podbórzem w północnej części os. Warszewo. 

Przypomnijmy, że ul. Miodowa należy do jednych z dłuższych w mieście, a ciągnie się od pętli tramwajowo-autobusowej na osiedlu Głębokie przy al. Wojska Polskiego, gdzie zbiega się również z ulicami Emila Zegadłowicza i Hieronima Kupczyka, dalej przez Osów do obrzeży wspomnianego Warszewa na wysokości pętli autobusu linii 87, gdzie łączy się z ul. Podbórzańską. Za kilka miesięcy wreszcie na całej długości będzie wyglądać jak miejska arteria, już bez niespodzianki pośrodku w postaci prowizorycznej przecinki przez pas nieużytków w sąsiedztwie parcel przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe, a w części już zabudowanych domami. ©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 29 listopada 2018 r.

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową Od wiosny jazda nie duktem, lecz ul. Miodową

Komentarze

Super
Krzystkowo zyskało kolejną drogę łączącą je z centrum miasta. Bardzo się to Krzystkowo rozwinęło komunikacyjne za kadencji miłościwie nam panującego Pietrka.
2018-11-29 13:37:12
Andersena
A co z ul. Andersena od skrzyżowania z Miodową do Wapiennej i dalej do Duńskiej? Bez oświetlenia, wąsko, płoty przy samej ulicy, a do tego wszyscy pędzą. To jest autorytet, a nie jakiś skrót.
2018-11-29 12:59:50
chwilkowski
No i przydaloby sie dalej do Zagorskiego by nie jezdzic przez Warszewo ktore teraz jest jak miasto zapchane
2018-11-29 12:10:23
błąd w artykule
Chodzi o autobus nr 87 a nie 86.Mozna by przy okazji wydlużyć np co drugi autobus 87 do głębokiego ( mam nadzieję że nitras nie będzie atakował kierowców tej linii) .Fajnie że uda sie ten fragment zrobić to bez pomocy nitrasa.
2018-11-29 09:47:28
ziutek
87
2018-11-29 09:33:27

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie