piątek, 19 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Ulica Miodowa – wieści z budowy

Ulica Miodowa – wieści z budowy

Ulica Miodowa – wieści z budowy
Data publikacji: 2018-11-18 18:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:25
Wywietleń: 1729 362024

Ulica Miodowa nabiera kształtów. Gotowe są już wszystkie instalacje podziemne, a w najbliższych tygodniach prowadzone będą prace przy nawierzchniach drogowych.

Wykonawca do tej pory zakończył prace związane z kanalizacją deszczową i sanitarną, siecią gazową i wodociągową na całej inwestycji.

– Na ulicy Wymarzonej poustawiane zostały nowe latarnie, ułożono warstwę wiążącą z mas mineralno-asfaltowych. Na sięgaczach ulicy Wymarzonej ułożono nawierzchnię z kostki betonowej. Wykonano również przepust na cieku Osówka wraz z wylotem kanalizacji deszczowej – podaje Centrum Informacji Miasta.

Aktualnie prowadzone są roboty drogowe na ul. Miodowej. Ustawiane są krawężniki, a do końca listopada powinna zostać wykonana warstwa wiążąca z mas mineralno-asfaltowych. Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające, to większość robót drogowych powinna zostać zakończona do końca 2018 roku.

Inwestycja obejmuje budowę brakującego fragmentu ulicy Miodowej do skrzyżowania z ulicą Andersena. Koszt to ponad 8 mln zł. Termin zakończenia inwestycji zgodnie z umową to koniec I kwartału 2019 roku.

(p)

Fot. UM

 

Ulica Miodowa – wieści z budowy Ulica Miodowa – wieści z budowy Ulica Miodowa – wieści z budowy Ulica Miodowa – wieści z budowy

Komentarze

premiero
Andersena to dramat, ale czy ten brakujący odcinek Miodowej nie powstał po to, aby przenieść na nią główny ruch odciążając tym samym Andersena? Oczywiście pewnie większość znających okolicę i tak wybierze "skrót". Co by nie gadać, ja się cieszę. Przynajmniej będę mógł bezpieczniej przez Miodową, a nie Andersena wracać z dziećmi z przejażdżek rowerowych po puszczy.
2018-11-23 08:43:27
top
do wstyd. poprawnie mówi się właśnie a nie dokładnie :)
2018-11-19 08:06:02
wstyd
Dokladnie, najważniejsze jest połączenie ul. Miodowej z Duńską, bo nie dość, że nie ma chodników, nie ma oświetlenia, to jeszcze skrzynki elektryczne i ogrodzenia są tak blisko drogi, że w nocy może dojść do tragedii. Nie wspominając o dzikach. Kiedy w końcu miasto zrobi coś z tym wyciętym kawałkiem asfaltu na rogu Wapiennej i Północnej? I z tego osiedla pochodzi prezydent?
2018-11-18 18:36:59
ul.Andersena
Miodowa na tym odcinku jest bez znaczenia , ważniejsza jest ul.Andersena do Wapiennej w kierunku Duńska lub Łączna ale tu bida.Zero prac a ruch ogromny.A miało być pięknie .Tu nawet spacerować nie można , bo samochód zrobi nam garaż z d... .
2018-11-18 18:26:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie