Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Objazd w Szczecinku w związku z budową obwodnicy

Data publikacji: 24 kwietnia 2019 r. 09:43
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:38
Objazd w Szczecinku w związku z budową obwodnicy
 

W Szczecinku w związku z budową obwodnicy w ciągu drogi S11 został wprowadzony objazd dla kierowców jadących drogą krajowa nr 20 przez miasto.

Objazd został wyznaczony przez drogę wspomagającą i jezdnie obwodnicy do północnego ronda obwodnicy, a następnie DK11 z powrotem do miasta. Ma długość prawie 8 kilometrów. Powodem jego wytyczenia jest budowa wiaduktów w ciągu drogi krajowej nr 20 nad linią kolejową i obwodnicą. Dla ruchu pieszego i rowerowego została zapewniona możliwość komunikacji przy budowanych wiaduktach. Utrudnienia z tym związane mają potrwać minimum trzy miesiące.

- Kierowcy jadący od Strony Białego Boru muszą przed budowanym węzłem Szczecinek Śródmieście zjechać z DK20 w kierunku północnym i przez odcinek drogi wspomagającej biegnącej wzdłuż budowanej obwodnicy oraz jezdni wschodniej budowanej obwodnicy dojechać do początkowego ronda obwodnicy od strony Koszalina, a następnie wrócić do miasta ul. Koszalińską i Narutowicza - instruuje Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Kierowcy jadący od strony Drawska Pomorskiego muszą na rondzie łączącym DK11 i DK20 pojechać prosto (na Koszalin) i na rondzie północnym budowanej obwodnicy skręcić w pierwszy zjazd na jezdnię obwodnicy i dalej drogą wspomagającą dojechać do DK20 (ul. Słupska).

(k)

Fot. GDDKiA

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA