Wtorek 16 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Nowy wiceburmistrz Trzebiatowa

Data publikacji: 2016-01-06 09:32
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:39
Nowy wiceburmistrz Trzebiatowa
 

Zmiana na stanowisku wiceburmistrza Trzebiatowa. Stefan Warcholak odchodzi na emeryturę. Od 1 stycznia obowiązki zastępcy Zdzisława Matusewicza przejmuje Leszek Droździel, który pochodzi z Gryfic, gdzie obecnie mieszka.

To już trzeci zastępca burmistrza, który będzie pracował ze Zdzisławem Matusewiczem. Jako pierwszy - przypomnijmy - tę funkcję sprawował Bogdan Barański. Zastąpił go na prawie dwa lata Stefan Warcholak z PSL. Tym razem nowy wiceburmistrz wprawdzie nie należy do żadnej partii, ale mocno jest kojarzony z Prawem i Sprawiedliwością.

Leszek Droździel, który w poniedziałek, 4 stycznia rozpoczął oficjalnie pracę w trzebiatowskim urzędzie. Specjalista w dziedzinie ekonomii, zarządzania, finansów i skarbowości był m.in. prezesem i wiceprezesem Agencji , Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa a także zastępcą dyrektora gabinetu szefa Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Swoją karierę samorządową zaczynał jako radny Gryfic. Był także zastępcą burmistrza Choszczna w latach 2005 - 2006 oraz wiceburmistrzem Gryfic w latach 1990 - 1994. Piastował również stanowisko zastępcy dyrektora wydziału finansowego w Zachodniopomorskim Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie.

mada

Na zdjęciu: Leszek Droździe rozpoczął oficjalnie pracę w trzebiatowskim urzędzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Józef
2016-01-08 08:47:25
Klasyczny przykład człowieka, ze 100% dyspozycyjnością, tu mogę rządzić, tam mogę rządzić, koledzy lub szczęście pomoże. Pomogła zmiana władzy, no i oczywiście Burmistrz Trzebiatowa, który od kilku lat wprowadza skutecznie zasady polityki krajowej na szczebel gminy. Najpierw PSL, bo PSL rządziło, przed wyborami mały skok do formacji Kukiz, (chcę być senatorem) bez powodzenia , bo trzeba przed wyborami pracować, a z tym ma kłopot Burmistrz. No i teraz takie szczęście, PIS ma władzę, więc szukam kogoś z PIS-u. No i znalazłem, oczywiście z pomocą oddanego pana Stanisława. A efekty ? Referendum da odpowiedź

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA