środa, 05 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Zachodniopomorskiem

Nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Zachodniopomorskiem

Nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Zachodniopomorskiem
Data publikacji: 2020-07-31 10:38
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-31 18:04
Wywietleń: 1796 467507

Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne cztery przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2­ - powiadomiła w piątek rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie.

Zakażone osoby pochodzą ze Szczecina (starsza kobieta, starszy mężczyzna i kobieta w średnim wieku) i powiatu gryfickiego (mężczyzna w średnim wieku).  

W sumie w naszym regionie stwierdzono dotychczas 726 przypadków zakażenia SARS-CoV-2, z czego 23 osoby zmarły. 

(mj)

Fot. Mateusz Iżakowski

Komentarze

ZT
Jak powstanie ognisko zapalne w Szczecinie , to w ciągu kilku dni będzie kilka tysięcy zakażonych. Noście maseczki.
2020-07-31 17:58:11
Przez ' twe' oczy, ' twe' oczy...
Dziekujemy panu Morawieckiemu za poinformowanie nas-ze sie wyplaszczylo.Wierzymy bezgranicznie;((((.Jestesmy gotowi ginac bez zalu(((.
2020-07-31 16:37:49
Nie ignoruj
...
2020-07-31 16:26:32
AdamW
U mnie w kamienicy zeszly w ostatnim miesiacu 4 osoby na raka, wiec bardziej balbym sie robala na waszym miejscu.
2020-07-31 14:26:11
max
"W sumie w naszym regionie stwierdzono dotychczas 726 przypadków zakażenia SARS-CoV-2, z czego 23 osoby zmarły." Zrobiono im sekcje zwłok żeby się przekonać na co zmarły? NIE To przestańcie piepxxx o jakiejś pandemii której nie ma!!
2020-07-31 12:58:47
@23 ofiary
Na razie. Teraz idzie druga fala i będzie dużo gorzej.
2020-07-31 12:57:08
ck
Nad morzem w Zachodniopomorskim tłumy ludzi ze Śląska i z Małopolski. O Warszawce nie wspomnę i co? i nic? Zero odstępów, knajpy pełne w sklepach tłok. Ludziska bez masek, lub założonymi tylko na brodzie aby udawać ze mają. A zakażeń nie ma. Zero zakażeń w miastach nadmorskich. To o co chodzi? Nikt zakażony nie przyjechał, czy wyzdrowieli po drodze nad morze? A może stare testy z magazynu wyciągnęli i badają że im nic nie wychodzi?. Nikt na ulicy nie pada, nikt się nie dusi, respiratory stoją i czekają, szpital wyczyszczony, przed bramą brak tłumów cisnących się do szpitala. Moich szkół za mało, aby to zrozumieć co się w tym kraju dzieje.
2020-07-31 12:50:59
23 ofiary
23 osoby zmarłe od marca czyli 5 miesięcznie, 1 w tygodniu.
2020-07-31 11:09:47