wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Siedem nowych przypadków koronawirusa, w tym 5 w Szczecinie

Siedem nowych przypadków koronawirusa, w tym 5 w Szczecinie

Siedem nowych przypadków koronawirusa, w tym 5 w Szczecinie
Data publikacji: 2020-07-30 10:43
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-31 13:31
Wywietleń: 2615 467306

Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2­ - w czwartek po godz. 10.30 poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie.

Najwięcej nowych zakażeń, bo aż pięć, odnotowano w Szczecinie. Jest to dwóch starszych mężczyzn, dwie starsze kobiety i jedna kobieta w średnim wieku. Koronawirusa stwierdzono także u mężczyzny w średnim wieku z powiatu pyrzyckiego oraz dziecka z powiatu wałeckiego. 

W sumie w województwie zachodniopomorskim stwierdzono dotychczas 722 przypadki zakażenia SARS-CoV-2, z czego 23 osoby zmarły. Do środy wyzdrowiały 593 osoby.

(k)

Fot. arch. 

 

Komentarze

art
Zamknijcie się w bunkrach i wszyscy będą zdrowi.Do pracy nie,po zakupy nie.Po co? I będzie super.W końcu śmiertelność poraża,ludzie umierają i pokotem leżą na ulicach,karawany i karetki nie nadążają zbierać ludzi,a zakłady pogrzebowe nie mogą się obrobić z pochówkami.Prawie każdy w rodzinie ma kogoś zarażonego covidem.Dramat,tragedia,prawie wojna.Prawda?
2020-07-31 13:08:20
do @widac że
Z takim podejściem długo nie pożyjesz. Koronawirus cię zabije.
2020-07-30 23:05:56
@widać że
Widać że jesteś bardzo podatny na telewizyjną propagandę, nie ma żadnej pandemii i nigdy nie było!
2020-07-30 20:55:59
widać że
w Sz-nie nadchodzi, i to wyraźnie, fala zakażeń.
2020-07-30 20:50:06
@Obs.ryver
Dużo nienawiści, mało treści.
2020-07-30 19:44:52
@Obs.ryver
Wypluj z siebie nienawiść do ludzi, lub zamilcz.
2020-07-30 19:41:26
Obs.ryver
Gawiedż parafialna łazi bez masek, bez zachowania odstępu -2mb, rękawiczek nie zakładają i brudnych łap nie dezynfekują! Gdy w markecie lub poczcie delikatnie zwróce uwagę, to natychmiast stado parafialnej ciemnoty reaguje jak głodne psy. Gdy ostro zwróce uwagę aby mi nie wisiało toto nad karkiem , to coś pomruczą pod kaprawym nochalem i cafają się... Wniosek: tylko siła trafia do tej ciemnoty.Karać mandatami!!!
2020-07-30 18:41:30
Dobromir
Dezynfekcja rąk to podstawa i nie będzie zarażeń.Myjta ręce
2020-07-30 17:11:34
Bum
I sie wyplaszczylo(((- rekord zachorowan.Nie ignorujmy tego- to juz tragedia.A moze byc jeszcze gorzej.
2020-07-30 15:23:37
Mandaty bez litości.
Dlaczego nie ma mandatów 500 zł dla tych co w sklepach i komunikacji miejskiej nie noszą maseczek ? Bez litości dla głupców.
2020-07-30 15:01:01
@ ....
Człowieku, nic nie jest opanowane. Popatrz na liczby.
2020-07-30 14:48:46
@jpd
Ciebie to powinni zamknąć nie w obozie ale w zakładzie psychiatrycznym
2020-07-30 12:30:49
....
Co się tak uparliście na te maseczki...wszak ONE nic nie dają-słowa min.Szumowskiego a koronawirus jest opanowany-słowa premiera Morawieckiego.
2020-07-30 12:30:21
Moze w koncu ktos
wezmie sie za te cale towarzystwo jadace bez masek tramwajami na Glebokie?
2020-07-30 12:11:06
@jpd
Wystarczy nosić maseczki i zachować dystans społeczny.
2020-07-30 12:09:55
jpd
To kiedy nas zamkną w obozach?
2020-07-30 11:22:00
Fido
Jakie źródło? Szpital-Zdunowo, Sklep Agata meble czy inne?
2020-07-30 10:56:59