wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Niepodległości bez odbioru

Niepodległości bez odbioru

Niepodległości bez odbioru
Data publikacji: 2015-12-07 08:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:48
Wywietleń: 2068 45632

Aleja Niepodległości w Szczecinie to wciąż plac budowy. Czeka na odbiór i oficjalne oddanie do użytku po przebudowie pełnej niepodzianek i poślizgów. I nie zanosi się na to, by robotnicy Energopolu Szczecin S.A. generalnego wykonawcy inwestycji na zlecenie ZDiTM, mieli zniknąć z jej krajobrazu w najbliższych dniach na dobre. O czym świadczą chociażby zwiezione w kilka miejsc i zalegające od piątku przez dwa dni minionego weekendu hałdy cementowo-piaskowej podsypki na nowych płytach chodnika.

- Inwestycja została zgłoszona do odbioru, terminy zależą nie od nas. Prace główne zostały zakończone, jeżeli coś się robi, to dodatkowe, uzupełniające, sprzątanie. Jezdnia udostępniona, parking częściowo - mamy tam swoje kontenery i narzędzia, bo czekamy na odbiory - oświadczył w imieniu Energopolu Jarosław Gaszyński, rzecznik prasowy spółki. - Jest to nadal plac budowy, bo jeżeli będą poprawki, to żeby nie zwozić sprzętu, lecz szybko wykonać poprawki.

Jeszcze krótszą odpowiedź na długą listę listę pytań o kończoną w poślizgach inwestycję na tym krótkim, ledwie klkusetmetrowym, odcinku alei otrzymaliśmy z ZDiTM. - Odbiory odbędą się po wykonaniu całego zakresu prac przez wykonawcę i potwierdzeniu powyższego przez inżyniera kontraktu - oznajmiła nam Marta Kwiecień-Zwierzyńska. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

Niepodległości bez odbioru Niepodległości bez odbioru Niepodległości bez odbioru Niepodległości bez odbioru Niepodległości bez odbioru Niepodległości bez odbioru Niepodległości bez odbioru Niepodległości bez odbioru Niepodległości bez odbioru

Komentarze

Gość
Przejść przez al. Niepodległości, na wysokości ul. Bogurodzicy, w jednym cyklu świateł nadal nie można!
2015-12-07 09:51:31
Gość
Przejść przez al. Niepodległości w jednym cyklu ŚWIATEŁ nadal nie można!
2015-12-07 09:49:25
ja
znowu energopol
2015-12-07 09:48:15
Z,K.
Płyty duże położone są bardzo nie równo. W tym miejscu jakość wykonania powinna być taka, jak na Małopolskiej, przy Komendzie Policji. Szkoda!
2015-12-07 09:36:02
FUSZERKA - WODA STOI
ZDJĘCIE NUMER 7 ! Stoi woda na drodze rowerowej - nieprawidłowo zaprojektowane i wykonane odwodnienie.
2015-12-07 09:31:42

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie